ستاره جوان بارسا به بایرن رفت

1089526 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، بایرن مونیخ قرارداد آدام آزنو، نوجوان بارسلونا را که با قهرمان آلمان قرارداد بلندمدت امضا کرده است، تکمیل کرد. این حرکت به عنوان یک کودتا برای بایرن تلقی می شود که یکی از استعدادهای برتر بارسا را ​​متقاعد کرد که خانه را ترک کند و در سن 16 سالگی به آنها بپیوندد.

این مدافع کناری یکی از استعدادهای برتر لاماسیا محسوب می شد و خرید او از بایرن مونیخ را می توان به عنوان یک ضربه متقابل پس از جدایی روبرت لواندوفسکی از بارسا در اوایل تابستان تلقی کرد.

آدام آزنو که در بارسلونا از پدر و مادری مراکشی به دنیا آمد، یک مدافع چپ است که بهترین بازیکن پست خود در رده های آکادمی بارسا محسوب می شود. تابستان امسال، بارسلونا به او پیشنهاد قرارداد جدید و ارتقاء در رده سنی را داد، اما ملی پوش جوان اسپانیایی ترجیح داد آن را رد کند. رئال مادرید نیز به ازنو علاقه مند بود، اما او بایرن را انتخاب کرد و زندگی خود را در آلمان با تیم زیر 17 سال این باشگاه آغاز خواهد کرد.

این مدافع نوجوان پس از تکمیل انتقالش به سایت بایرن مونیخ گفت: بایرن برای من تلاش زیادی کرد. من از این حرکت بسیار خوشحالم و مشتاقانه منتظر ادامه تحصیل در این باشگاه بزرگ هستم.”

آزنو پس از مهاجم فرانسوی ماتیاس تل که با قراردادی 28.5 میلیون یورویی از رن به بایرن مونیخ پیوست، آزنو دومین نوجوانی است که این هفته به بایرن مونیخ پیوست.

انتهای پیام/4048/

  بنفش پایتخت/ تشدید آلودگی هوای تهران

دیدگاهتان را بنویسید