ستاره جوان استقلال: به دغدغه های مردم فکر می کنم – تفکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، گفت و گوی زبیر نیک نفس را می خوانید:

بیایید با مسابقات هفته گذشته شروع کنیم. بردی کسب کردی که امتیازت را به 5 امتیاز در بالای جدول رساند. مطمئنی امید بیشتری به قهرمانی داری؟

من شخصا دوست دارم این بازی را ببرم. بعد از اتفاقی که برای مرادمند و سیاوس یزدانی افتاد، کل تیم به دنبال پیروزی در این دیدار و تقدیم پیروزی به این دو بازیکن بودند که خدا را شکر این اتفاق افتاد.

احساس می شد در غیاب یزدانی و مورندمند بازیکنان استقلال با انرژی بیشتری در زمین بازی خواهند کرد.

سیاوش و محمدحسین مرادمند بازیکنان بزرگی هستند. این نشان دهنده عملکرد آنها از ابتدای فصل است. می خواهیم کنارمان باشند، حالا دوست داریم مشکلشان حل شود اما دانشگر و روزبه چشمی جایشان را گرفتند. آنها همچنین بازیکنان بزرگی هستند.

از ابتدای فصل در حضورت در ترکیب اصلی استقلال خیلی خوب بودی. درمورد آن به ما بگو.

خدا را شکر. وقتی برای اولین بار وارد شدم، مدتی طول کشید تا با محیط جدید سازگار شوم و با شرایط آشنا شوم. اما تمرین کردم و منتظر ماندم تا آقا فرهاد و کادر فنی به من فرصت بدهند و خدا را شکر که توانستم جواب اعتمادشان را بدهم.

در ابتدا که استقلالی شدید این سوال برای بسیاری از کارشناسان و هواداران مطرح بود که آیا می توانید جایگزین خوبی برای مسعود ریگی و حتی علی کریمی باشید؟ آیا خودتان متوجه این مشکلات شدید؟

بله، گاهی اوقات چنین داستان هایی را می شنوم. بازیکنانی که نام بردید بازیکنان بسیار خوب و بزرگی بودند و صادق هستند. اما فکر نمی کردم وارث کسی باشم. آمدم تا هر کاری که ممکن است برای استقلال انجام دهم.

  درخواست دوم بیرانوند پذیرفته شد. قرارداد لاک پس از برکناری سرمربی دروازه بان های پرسپولیس فسخ شد

تو و مهدی پور به عنوان هافبک دفاعی خیلی خوب کار کردی. درمورد آن به ما بگو.

با تشکر. من و مهدی به همراه سایر بازیکنان تلاش می کنیم وظایفی را که کادرفنی می گوید انجام دهیم و خدا را شکر تا اینجای کار به نتیجه رسیده است.

با توجه به جدایی احتمالی سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند، استقلالی ها ضربه بدی را در خط دفاعی متحمل خواهند شد و حتی مجبور به تغییر سیستم خواهند شد. اینطور نیست؟

بله همینطور است فقط امیدوارم مشکل این دو بازیکن حل شود و برگردند تا خدای ناکرده آسیبی به ما نرسد.

می گویند استقلال زیبا بازی نمی کند. نطر شما چی هست؟

بگذار بگویند (می خندد)

اختلاف شما با پرسپولیس در بالای جدول به 5 امتیاز رسید و به نظر می رسد نتیجه دربی در تعیین تیم قهرمان بسیار موثر باشد. آیا چیزی برای گفتن در این مورد دارید؟

من فقط به بازی بعدی با نساجی فکر می کنم. خدای نکرده بتوانیم نساجی را بگیریم و روند پیروزی هایمان را ادامه دهیم.

شما یکی از بازیکنانی هستید که قبل از حضور در صفحه شخصی استقلال به معضلات مختلف اجتماعی واکنش نشان دادید و مطالبی نوشتید. آیا شما هم در مورد آن صحبت می کنید؟

من نمی خواهم زیاد وارد جزئیات شوم. وظیفه خود می دانم که فقط به دغدغه های مردم فکر کنم. من هم جزو این افراد هستم و اگر چیزی لازم باشد حتما می گویم. اما دنبال حواشی و تناقض و این مسائل، نه، اصلا.

آیا استقلال امسال می تواند قهرمان لیگ شود؟

  جایگاه استقلال را غصب نکرده ایم/ با بهترین تیم ایران بازی می کنیم

همانطور که قبلاً گفتم، من فقط به بازی با نساجی فکر می کنم. بازی به بازی پیش می رویم و هر بازی برای ما یک فینال است.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1278032

دیدگاهتان را بنویسید