ستاره برزیلی رئال مادرید چگونه به منچستریونایتد رسید؟

9552 874 فقط خبر

منچستریونایتد ستاره رئال مادرید را در حالی به خدمت گرفت که شیاطین سرخ به دنبال تقویت تیمی هستند که شروع ضعیفی داشته است.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، هافبک برزیلی پس از یک دوران درخشان در رئال مادرید به اولدترافورد خواهد آمد. منچستریونایتد آماده است تا کاسمیرو را از رئال مادرید به خدمت بگیرد زیرا شیاطین سرخ پس از شروع ناامیدکننده فصل به دنبال تغییر ثروت خود هستند.

کازمیرو در یک دوره 9 ساله با لوس بلانکوس (معروف به رئال مادرید) پنج عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد و اریک تن هاگ امیدوار است که این برزیلی بتواند تجربه ارزشمند خود را به خط هافبک منچستریونایتد منتقل کند. او به بازیکنانی مانند تایرل مالاسیا، کریستین اریکسن و لیساندرو مارتینز در میان خریدهای تابستانی باشگاه خواهد پیوست.

منچستریونایتد 60 میلیون پوند برای کاسمیرو خرج کرد تا او به ششمین خرید گران قیمت تاریخ خود تبدیل شود. او آنخل دی ماریا را دنبال می کند که او نیز در سال 2014 از رئال مادرید به این تیم پیوست، اما یک سال بعد باشگاه را ترک کرد و به پاری سن ژرمن پیوست. این قرارداد شامل یک پاداش 10 میلیون پوندی است که در صورت رعایت سهمیه ها شامل می شود و مجموع آن را به 70 میلیون پوند می رساند.

هافبک برزیلی قراردادی 4 ساله در اولدترافورد امضا کرد که امکان تمدید آن برای یک سال دیگر وجود دارد. دستمزد او افزایش خواهد یافت و اگرچه او دستمزد خود را در پایتخت اسپانیا دو برابر نخواهد کرد، اما همچنان در میان پردرآمدترین افراد یونایتد خواهد بود.

  تست: عراقی ها در دایرکت من خوشحال هستند / من هر روز تست تاج انجام می دهم - اندیشه معاصر

رئال مادرید این قرارداد را تایید کرد و به این بازیکن برزیلی ادای احترام کرد. آنها به افتخارات او در دوران حضورش در غول اسپانیایی اشاره کردند که شامل پنج قهرمانی لیگ قهرمانان و سه قهرمانی لالیگا می شد. آنها گفتند: “کاسمیرو همیشه نماینده ارزش های باشگاه ما خواهد بود. بازیکنی نمونه که برای رئال مادرید همه چیز داد. رئال مادرید همیشه خانه او بوده و خواهد بود و ما برای او و تمام خانواده‌اش در این مرحله جدید از زندگی‌اش آرزوی موفقیت داریم.

کاسمیرو در روز 22 آگوست در یک کنفرانس مطبوعاتی در رئال مادرید سیتی از این باشگاه خداحافظی خواهد کرد.

چرا منچستریونایتد کازمیرو را به خدمت گرفت؟

منچستریونایتد در طول تابستان به دنبال تقویت خط میانی خود بوده است و به نظر می رسد هدف شماره یک شیاطین سرخ فرنکی دی یونگ نمی خواهد بارسلونا را ترک کند. در هفته‌های اخیر علاقه‌ها تغییر کرده است و فابیان رویز و آدرین رابیو در ترکیب یونایتد قرار گرفتند. با این حال، به نظر می رسد که پاری سن ژرمن، سنگین وزن فرانسوی، روئیز را به خدمت بگیرد، در حالی که رابیو خواهان مبلغ هنگفتی برای پیوستن به شیاطین سرخ است.

تن هوگ تصمیم گرفت تا پایان فصل به اسکات مک تومینای و فرد تکیه نکند و به همین دلیل پس از شکست های فراوان به دنبال یک هافبک بود. کازمیرو تجربه و کیفیت را به موقعیتی می رساند که منچستریونایتد گزینه های زیادی ندارد.

انتهای پیام/4048/

دیدگاهتان را بنویسید