سالن ورزشی چند منظوره دانشگاه آزاد دهدشت به بهره برداری رسید

1086253 فقط خبر

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از دهدشت با حضور نمایندگان شهرستان های کهگیلویه، لنده، بهمای و چرام در شورای اسلامی، امام جمعه دهدشت، فرماندار شهرستان کهگیلویه، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کوگیلویه و استان بویار. احمد و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در سالن ورزشی چند منظوره دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهدشت به نام مرحوم یوسف عباسی آرند به بهره برداری رسید.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهدشت در حاشیه این مراسم با اشاره به اینکه این مجموعه بزرگ ورزشی یکی از بهترین اماکن ورزشی جنوب کشور است، گفت: متأسفانه ورزش چند منظوره است. این مجتمع بیش از 10 سال به دلیل کمبود بودجه رها شده بود و در سال گذشته مجددا شروع به فعالیت کردیم.
حجت الاسلام یوسف عمرانی نژاد کل هزینه این تالار را بیش از 40 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: 30 میلیارد ریال در 10 سال گذشته و 10 میلیارد آن در سال گذشته هزینه شده است که توسط آزاد هزینه شده است. دانشگاه و مرکز ایرانسل فراهم شده است.

دیگر مسئولان در حاشیه افتتاح سالن ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهشت در نشستی با عنوان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیش از 10 هزار دانشجو و 2 هزار و 500 دانشجو از مدارس سما برگزار می شود. بزرگترین دانشگاه این استان با برشمردن مشکلات واحدهای دانشگاه آزاد استان از جمله رشته های تایید در هیات ترویج، درخواست کمک برای تایید رشته های مرتبط پیراپزشکی و پزشکی کردند.

حجت الاسلام محد نماینده مردم شهرستان های کوگیلویه، لنده، بهمئی و چرام در شورای اسلامی شهر ضمن تماس تلفنی با مسئولان وزارت بهداشت و دریافت قول مساعد در خصوص همکاری در خصوص تصویب رشته های مورد نیاز واحدهای دانشگاه آزاد. در استان کوگیلویه و بویراحمد گفت: در حوزه حل مشکلات دانشگاه آزاد استان از جمله از هیچ تلاش و کمکی دریغ نخواهم کرد و هر اقدام مثبت و موثری را که لازم باشد انجام خواهم داد. اعتلا و افتخار استان .

  سرمربی تیم جوانان ایران مشخص شد

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید