سازنده را به صورت آنلاین با خریدار واقعی وصل کنید

حمید ربیان، مدیرعامل شرکت آرتین نوآفرین هارا در گفتگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، درباره محصول شرکت خود گفت: محصول فعلی ما یک پلتفرم اجتماعی آنلاین به نام Chark است که هدف آن کسب و کار است. این محصول وارد کننده یا تولید کننده اصلی را با خرده فروش و خرده فروش را با خریدار متصل می کند و هر کدام قابلیت های خاصی دارند.

وی با اشاره به قیمت محصول گفت: تاکنون حدود 100 تا 150 میلیون تن برای این سکو هزینه شده است.

محصولی که سازنده اصلی را با خریدار مرتبط می کند

مدیرعامل شرکت آرتین نوآفرین حرا که تحت حمایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد است، گفت: در کانون رشد این مرکز آموزشی قرار داریم و از تمامی امکانات این مرکز بهره مند شده ایم.

ربیان با اشاره به اینکه این شرکت برای 10 نفر شغل ایجاد کرده است، گفت: در صورت فراهم شدن شرایط برای ادامه فعالیت و رسیدن به مرحله فروش و تجاری سازی، حداقل به 10 تا 15 نفر در هر بخش نیاز داریم.

وی گفت: هدف ما از ابتدا ایجاد اشتغال و فضای کار برای دانشجویان بوده و آموزش های لازم را دیده اند به شرطی که پس از حرفه ای شدن در کار خود شرکت ما را برای ادامه فعالیت انتخاب کنند اما اکنون با چالش مواجه شده اند. ما این هستیم که مسیر دانش‌آموزان مشخص نیست و باید به سمت بازار کار هدایت شوند.

در نهایت نوآفرین هارا مدیرعامل آرتین گفت: محصول ما در مرحله گذراندن تست های نهایی و یافتن سرور است. برای تولید نیاز به حمایت خاصی نداریم، اما برای فروش و اخذ مجوز نیاز به حمایت داریم.

  قیمت خودروهای ایران خودرو امروز جمعه 4 فروردین 1401 + جدول - اندیشه معاصر

محصولی که سازنده اصلی را با خریدار مرتبط می کند

محصولی که سازنده اصلی را با خریدار مرتبط می کند

دومین رویداد ملی دانشگاه آزاد اسلامی با شعار «عصر امید» از 18 تا 21 خردادماه در مصلی تهران برگزار می شود و میزبان 3000 شرکت دانش بنیان، آزمایشگاه و زیرساخت، گروه های پژوهشی و استارت آپ است.

انتهای پیام/104/

دیدگاهتان را بنویسید