سازمان تنظیم مقررات به طور مداوم بر حجم مصرف بسته های اینترنتی نظارت دارد

مدیرکل نظارت بر خدمات ارتباطی رگولاتوری:

30400 249 فقط خبر

سیدمحمد امامی گفت: سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بر میزان بسته های اینترنتی قابل ارائه توسط اپراتورها به صورت دوره ای و لحظه ای نظارت می کند.

به گزارش گروه دانش و فناوری خبرگزاری آنا، سید محمد امامی افزود: این پایش دوره ای با تحلیل آمار و اطلاعات مربوط به هر اپراتور تکرار می شود و در این مدت اطلاعات و داده های مربوط به بسته های فروخته شده به مشترکین با ترافیک و پهنای باند استفاده از اپراتورها اصلاح می شود و در صورت تخلف طبق مقررات با اپراتورها برخورد خواهد شد.

مدیرکل رگولاتوری فناوری اطلاعات و خدمات ارتباطی با اشاره به الزام اپراتور مبنی بر درج ترافیک کاربران در پنل مشترکین، افزود: مشترکان برای امنیت بیشتر و کنترل میزان اینترنت دریافتی، ابتدا از اپلیکیشن های موبایل من استفاده کنند. اپراتور تلفن همراه، مرد ایرانسل در اپراتور ایرانسل من رایتل در اپراتور رایتل، شاتل موبایل من در اپراتور شاتل موبایل، سامانه تلفن من در اپراتور سامان تل یا سایر دسترسی هایی که اپراتورها برای مشترکین ایجاد می کنند و همچنین نصب اپلیکیشن های نظارت بر ترافیک ، در مقایسه با اندازه گیری میزان استفاده یا استفاده از داده تلفن همراه در رایانه شما.

وی تاکید کرد: مشترکان در صورت مشاهده هرگونه مغایرت یا تخلف در این زمینه می توانند با مراجعه به سامانه ثبت و پاسخگویی به شکایات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به نشانی https://195.cra.ir یا با شماره تلفن 195 شکایت خود را ثبت کنند. توسط رگولاتور ردیابی، بررسی و پاسخ داده شد.

  سلامت روان خود را با این 5 ترفند تضمین کنید! - اندیشه معاصر

انتهای پیام/4144

دیدگاهتان را بنویسید