ساخت کیف دست ساز با نقاشی و داستان های ایرانی

1090022 فقط خبر

سمیرا اکبریان در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از قم، از فعالیت تیمی دو نفره متشکل از وی و فاطمه ظهیرودین دانشجوی رشته گرافیک گرایش تصویرسازی در زمینه تولید آثار دست ساز خبر داد. کیف های تزئین شده با طرح های چاپ دستی و داستان های ایرانی.

وی گفت: کیف های دستباف از چرم اصل و پارچه کتان با مواد مرغوب و طرح های روی آن با چاپ دستی و طرح های تصویر شده روی کیف ها توسط اعضای گروه بر اساس داستان ها و اشعار اسطوره های ایرانی است. .

این دانش آموز خلاق با بیان اینکه در تلاش هستیم تا مجوز صنایع خلاق را دریافت کنیم، افزود: کیف نیاز همه افراد جامعه است و همه اقشار جامعه را در بر می گیرد چرا که نیاز جامعه به کیف های سبک است؛ از این رو کیف، نیاز همه افراد جامعه است. بر این اساس سعی کرده ایم کیف های باکیفیت و ارزان را با قیمت مناسب تری نسبت به کیف های تمام چرم وارد بازار کنیم.

یکی از اعضای مرکز رشد واحد فناوری دانشگاه آزاد اسلامی قم یادآور شد: محصول تولیدی هنوز وارد بازارهای بزرگ نشده و از طریق صفحه اینستاگرام به فروش می رسد و شاهد هستیم که این محصول تا حدودی در بین جوانان شهرت دارد.

اکبریان با بیان اینکه به دنبال راهی برای ورود به بازارهای بزرگ هستیم تا بتوانیم از طریق صادرات کالا و فروش عمده به درآمد مطلوب دست یابیم افزود: برای رسیدن به تولید انبوه نیازمند سرمایه و نیروی کارآمد و ماهر هستیم.

  راست به دنبال سرنگونی دولت - تفکر مدرن است

وی گفت: موفق شده ایم هنر را یک محصول کاربردی تجاری کنیم از هنر بیایید تولید کنیم که در کنار هنر می توان برای ترویج داستان ها و اسطوره های ایرانی نیز استفاده کرد.

انتهای پیام/4078/

دیدگاهتان را بنویسید