ساخت دستگاه “ریگ استخراج ارز دیجیتال”.

1081947 فقط خبر

محمدامین بابابیگلو، دانشجوی مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری آنا در کوم، از ساخت «محل استخراج ارز دیجیتال با استفاده از کارت گرافیک» خبر داد و گفت: این دستگاه یکی از تجهیزات استخراج یا حفر ارز دیجیتال.

وی ادامه داد: ریگ ماینینگ مجموعه ای از سخت افزارهای قدرتمند است که برای استخراج ارزهای دیجیتال استفاده می شود و شامل CPU و Gpu (کارت گرافیک، پردازنده) قدرتمند است. بنابراین، اثربخشی این محصول استخراج ارز دیجیتال یا ارز دیجیتال است. اما بسته به نوع کارت گرافیک و قدرت پردازش آن، ارز استخراج شده و درآمد متفاوت است.

بابابیگلو افزود: «دیگر ارز دیجیتال» شامل 4 کارت گرافیک ایسوس gtx 1650 با 4 گیگابایت حافظه و یک مادربرد با پردازنده، رم، دو منبع تغذیه یا کابل مورد نیاز برای مونتاژ و اتصال قطعات دستگاه است. .

یکی از اعضای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کوم گفت: حفار ارز دیجیتال با استفاده از قدرت پردازش کارت‌های گرافیک، به استخر حفاری متصل می‌شود و تراکنش‌های شبکه بلاک چین از جمله تایید تراکنش، حل پازل هش را انجام می‌دهد. و امنیت استخر در ازای پاداشی که به صورت ارز دیجیتال دریافت می‌کنید مهم است که در کیف پولی که آدرس آن را مشخص می‌کنید، واریز می‌کنید.

دانشجوی ترم هشتم رشته مهندسی کامپیوتر، فناوری اطلاعات، دانشگاه آزاد اسلامی واحد کوم، اساتید مجرب این دانشگاه را در رشد و شکوفایی دانشجویان موثر دانست و افزود: حضور اساتید مجرب و متعهد در گروه کامپیوتر در دانشکده فنی و مهندسی. و پدرخوانده فناوری برای ادامه تحصیل.

  چه کسانی در رتبه بندی معلمان قرار نمی گیرند؟ - اندیشه معاصر

انتهای پیام/4062/

دیدگاهتان را بنویسید