ساختار سازمانی شرکت پست اصلاح شد

1083580 فقط خبر

به گزارش گروه علم و فناوری خبرگزاری آنا، پیرو وظایف مندرج در ابلاغیه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به مدیرعامل شرکت ملی پست، ساختار سازمانی جدید شرکت ملی پست تهیه و تصویب شد. توسط سازمان امور اداری و استخدامی کشور

تغییر ساختاری در شبکه پستی کشور تحقق پست هوشمند با استفاده از فناوری‌های نوین، ارتقای کیفیت خدمات، توسعه خدمات پستی جدید، افزایش بهره‌وری و ارتقای زیرساخت‌های شبکه پستی کشور به عنوان بستری برای توسعه اقتصاد دیجیتال.

طرح جدید سازمانی ستادی شرکت ملی پست با توجه به توسعه در راستای اجرای طرح تحول دیجیتالی پست با استفاده از ظرفیت شرکت های مبتنی بر دانش و حمایت از رشد استارت آپ ها و نیاز برای توسعه استراتژیک کسب و کار الزامات و در طول جلسات کارشناسی. ساختار شرکت مربوطه تهیه و تدوین و به تایید سازمان امور اداری و استخدامی کشور رسیده است.

همچنین بر اساس توافقات منعقده با سازمان امور اداری و کار، ساختار سازمانی جدید شرکت ملی پست برای تصویب نهایی در سامانه ملی ساختار سازمانی دستگاه های اجرایی بارگذاری شده است. مجموعه تفصیلی پست های سازمانی واحدها در ستاد در سامانه ملی ساختار سازمانی دستگاه های اجرایی بارگذاری می شود.

انتهای پیام/ 4144

  رقابت بازیکن استقلال با ستاره لیگ برتر برای پرسپولیسی شدن / کی زودتر تمام می شود؟ ; یکی به یحیی قول داد! - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید