زیبایی باورنکردنی این زن همه را شگفت زده کرد! – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، رشد طبیعی سن و بدن موهبتی الهی است که برخی از مردم دنیا از آن بی بهره اند و زندگی سختی دارند، مانند بانوی جوانی که در این قسمت از آن صحبت خواهیم کرد. شونا رای در کودکی به سرطان مغز مبتلا شد، اما خوشبختانه زنده ماند.

او اکنون یک زن جوان 22 ساله است اما بدنش 8 سال دارد. شونا در 6 ماهگی به سرطان مغز مبتلا شد و تحت شیمی درمانی قرار گرفت که جان او را نجات داد، اما این درمان های شدید به غدد درون ریز او آسیب رساند و از رشد او جلوگیری کرد. البته هنوز شواهد علمی دقیقاً ثابت نکرده اند که آیا شیمی درمانی باعث بدشکلی در غدد درون ریز او شده است یا خیر و این فقط حدس و گمان است.

او در مصاحبه ای گفت: «اگر به من نگاه کنید، دختر بچه ای را می بینید که زندگی عادی دارد و بسیار خوشحال است، اما حقیقت این است که من دختر نیستم. من یک خانم 22 ساله هستم که در بدن یک کودک 8 ساله گیر کرده ام و از نظر جسمی رشد نمی کنم و به شدت به دنبال بهبودی و بزرگ شدن به عنوان یک فرد عادی و استقلال هستم. ”

رشد بدن دختر جوان را متوقف کنید

البته شائونا سعی می کند تا سن واقعی خود زندگی کند، اما شرایط او بسیار سخت است زیرا همه او را به عنوان یک کودک می بینند. البته جالب است بدانید که او تنها کسی نیست که تا به حال این مشکل را داشته است.

  استخدام مهندس برق و مهندس لوازم خانگی در یک شرکت معتبر در تهران - اندیشه معاصر

همانطور که در قسمت های قبلی نمناک خواندید، چند سال پیش مردی 34 ساله نیز به دلیل ضربه به سر، شبیه کودک بود و بدنش رشد نکرده بود. پیش از این یک مرد 23 ساله به دلیل مشکلات غدد درون ریز شبیه یک پسر 10 ساله بود.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1253433

دیدگاهتان را بنویسید