زنده شدن یاسوجی در سردخانه همه را شوکه کرد! – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، فیلمی از انتقال جسد مردی از سردخانه به فضای مجازی کهگیلویه و بویراحمد در حال دست به دست شدن است که حکایت از زنده شدن یک متوفی دارد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی در تشریح روند انتقال جسد مردی به سردخانه گفت: ساعت 13:55 روز شنبه مردی به یکی از مراکز بهداشتی درمانی بمبئی منتقل شد که هنگام ورود به مرکز فاقد علائم حیاتی بود. .

هاشم طاهری افزود: این فرد به مدت یک ساعت تحت عمل جراحی احیای CPR قرار گرفت که متأسفانه با شکست مواجه شد و پس از گذشت یک ساعت از انجام «cpr» متوفی هیچ نشانه ای از زندگی نداشت و نوار قلب روان برای بیمار ثبت شد. اکنون در دسترس است و به فایل پیوست شده است.

وی گفت: طبق قوانین پزشکی، پزشکان تخت موظف به رفع «موارد» هستند. همه افراد تحت هر شرایطی به مدت یک ساعت احیا شدند و با توجه به شرایط متوفی بی تاثیر بودند.

طاهری افزود: اشتباه در بررسی علائم حیاتی و فضای هیجانی سردخانه منجر به انتقال مجدد جسد توسط اورژانس به بیمارستان شد.

طاهری افزود: همه باید مراقب باشیم که با نظرات غیرکارشناسانه آسیب های روحی و روانی به مردم و جامعه وارد نشود و در نظر داشته باشیم که مطالعه علائم حیاتی شرایط خاصی دارد و نباید بدون آگاهی لازم در مورد افراد مطالعه و اظهار نظر کرد. “بازماندگان و مردم.

طاهری افزود: همچنین نباید زحمات کادر پزشکی را زیر سوال ببریم، کسانی که با جان و دل به مردم خدمت می کنند و از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.

  فیلم | خبر خوش برای معلمان/ نواقص لایحه رتبه بندی معلمان در هیات امنا برطرف شد/ حداقل دستمزد فرهنگیان چقدر است؟ - اندیشه معاصر

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی گفت: بار دیگر از طرف پزشکان و کادر درمانی شهرستان به خانواده آن مرحوم تسلیت عرض می کنم و لازم است همه ما به چند نکته در مورد فوت و تنفس توجه کنیم. و نیاز به احیا دارد.

وی گفت: بدن انسان پس از مرگ به تدریج سرد می شود و دمای بدن بسته به محیط می تواند تا چند ساعت بالا باشد.

طاهری گفت: لحظه بعدی سفتی جسد است که بعد از مرگ بر اثر انقباض ماهیچه های بدن ایجاد می شود و این حرکات به گونه ای است که اغلب احساس می شود جسد در حال حرکت است، اما این حرکات یک حرکت نیست. نشانه زندگی.”

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1253761

دیدگاهتان را بنویسید