زمزمه «کتاب خواندم» را در رادیو ایران

1072826 فقط خبر

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری آنا از شبکه رادیویی ایران، پویش «من کتاب می خوانم» همزمان با سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برگزار می شود.

رسوایی «من کتاب می خوانم» بیش از یک دهه است که در رادیو ایران پخش می شود و یکی از قدیمی ترین اسکن های رادیو و تلویزیون ایران است. این پویش به منظور گسترش فرهنگ مطالعه و افزایش مطالعه انجام می شود، اما در هر دوره با فعالیت های مختلف و به اشکال مختلف تنظیم می شود.

رادیو ایران امسال از شنوندگان این شبکه رادیویی خواست کتاب هایی را که در اردیبهشت ماه خوانده یا خریداری کرده اند به مخاطبان دیگر ارائه کنند و توضیح مختصری درباره کتاب بدهند.

همچنین علاقه مندان می توانند از کتاب های مورد نظر عکس گرفته و در صفحه اینستاگرام «کافه هنر» منتشر کنند. گفتنی است، برنامه قهوه هنر که سال هاست روی سوگندنامه کتاب کار می کند، در ایام نمایشگاه به این موضوع توجه ویژه ای دارد.

گفتنی است تینا میرکریمی و گیتی محمدی دو خبرنگار حوزه فرهنگی رادیو ایران گزارش خود را از این نمایشگاه برای برنامه های «کافه هنر»، «تالار آینه»، «ایران امروز» و «جاده شب» ارسال می کنند. از گروه برای فرهنگ

انتهای پیام/4173/

  پورکیانی: هنرمندان افغان برای ایفای نقش در سریال - اندیشه معاصر قول بدی می دهند

دیدگاهتان را بنویسید