زلاتان در دربی مقابل اینتر – فکر معاصر شکست خورد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی Contemporary Thought، به نظر می رسد زلاتان ابراهیموویچ در لیست میلان برای رویارویی با اینتر در مرحله نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا حضور نداشته باشد و غیبت ستاره سوئدی از میادین همچنان ادامه دارد. بازی برگشت سه شنبه شب برگزار می شود و تاریخ مشخصی برای بازی برگشت تعیین نشده است. در ابتدا شایعاتی مبنی بر احتمال بازگشت زلاتان به بازی وجود داشت، اما شبکه اسکای اسپورت ایتالیا امروز در گزارشی اعلام کرد که این بازیکن 40 ساله به دلیل مشکل آشیل و زمان دقیق بازگشتش، هنوز از تمرین کامل فاصله دارد. ناشناخته است

زلاتان در اولین دقایق بازی میلان مقابل یوونتوس در 23 ژانویه مصدوم شد و از آن زمان دیگر به میدان نرفته است. ایبرا یانتر کارنامه درخشانی مقابل اینتر دارد و در 18 بازی مقابل این تیم 10 گل به ثمر رسانده است. بنابراین هدف بعدی زلاتان بازگشت به جمع روسونری برای دیدار سرنوشت ساز و سرنوشت ساز این تیم در رقابت های قهرمانی ایتالیا مقابل ناپولی خواهد بود.

ادامه این روند ممکن است آینده زلاتان در میلان را نیز تحت تاثیر قرار دهد. قرارداد ستاره باتجربه سوئدی در پایان این فصل به پایان می رسد و میلان در صورت آمادگی این بازیکن تا پایان فصل، قرارداد زلاتان را تمدید خواهد کرد. اما اگر این مصدومیت ادامه پیدا کند، میلان به سختی آماده است تا یک فوتبالیست 40 ساله را به خطر بیندازد و او را برای یک فصل دیگر حفظ کند.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1277456

  امری: در بازی برگشت شرایط متفاوتی خواهیم داشت/ لیورپول مانع از پیروزی ما شد

دیدگاهتان را بنویسید