زحمات کارکنان پرتلاش شبکه بانکی قابل تقدیر است

دکتر اسماعیل لالقانی مدیر عامل بانک رفاه کارگران فرارسیدن هفته بانکداری اسلامی را به کارکنان شبکه بانکی تبریک گفت.

زحمات کارکنان پرتلاش شبکه بانکی قابل تقدیر است

به گزارش خبرگزاری آنا؛ به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگرانمتن پیام به شرح زیر است:

هفته بانکداری اسلامی را به تمامی مدیران و کارکنان شبکه بانکی صمیمانه تبریک می گویم.

دهم شهریور ماه، آغاز هفته ای است که در تقویم رسمی کشور به نام «هفته بانکداری اسلامی» نامگذاری شده است. هفته ای که با تصویب و تصویب «قانون بانکداری بدون ربا» در شهریور 1362 آغاز شد و نویدبخش تحقق عدالت اجتماعی در نظام اقتصادی اسلام بود.

پس از تصویب و اجرای این قانون، مدیران و کارکنان شبکه بانکی SAI تلاش می‌کنند تا خدمات پولی، مالی و اعتباری خود را با اتکا به موازین اسلامی و رعایت قوانین و مقررات جاری کشور انجام دهند. نگاهی به عملکرد شبکه بانکی در این چهار دهه پس از تصویب قانون بانکداری بدون ربا نشان می دهد که حدود 90 درصد از طرح ها و پروژه های تامین مالی در حوزه های مختلف اقتصادی، صنعتی، اجتماعی، ورزشی و … تامین می شود. مساحت و پرداخت تسهیلات در قالب عقود اسلامی بر عهده شبکه بانکی به شهروندان است. اگرچه تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله داریم و نیازمند همفکری و حمایت همه فعالان این عرصه هستیم، اما این مجموعه همواره سعی کرده است در تمام لحظات حتی در سخت ترین شرایط (در زمان اپیدمی کرونا) به عهد خود پایبند باشد. ). بر اساس ارائه خدمات به شهروندان و حوزه های مختلف اقتصادی در چارچوب شرع و قوانین جاری کشور باشد.

  ایرانسل در گام نهایی ورود به بازار سرمایه است

هفته بانکداری اسلامی فرصت مغتنمی برای قدردانی از مدیران و کارکنان پرتلاش شبکه بانکی است که با همه سختی ها در تحقق عدالت اجتماعی، بانکداری اسلامی و رشد و شکوفایی کشور نقش دارند.

از خداوند متعال برای مدیران، کارکنان، محققان و دست اندرکاران شبکه بانکی کشور سلامتی، بهروزی و توفیق بیشتر مسئلت دارم.

اسماعیل للاگانی

انتهای گزارش/

دیدگاهتان را بنویسید