زبان دانش آموزی توسط دزدان قطع شد – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، ساعت 14:00 روز پنجشنبه 5 بهمن ماه کارکنان یکی از بیمارستان های مرکز تهران در تماس با بازپرس حبیبلا صادقی اعلام کردند: پسر 26 ساله ای به بیمارستان مراجعه کرد. برای معالجه گلودرد و قفسه سینه، پاها و بازوها و قسمتی از زبانش قطع شده است. او مدعی است که مورد حمله دزدان قرار گرفته است.

پس از این تماس، با توجه به حساسیت موضوع، پزشک قانونی و تیم تحقیق بلافاصله راهی بیمارستان شدند. پسر جوانی که خود را فارغ التحصیل یکی از دانشگاه های معتبر کشور معرفی کرد، گفت: در طبقه سوم خانه ای در خیابان جمالزاده به تنهایی زندگی می کنم.

عصر روز چهارشنبه 5 بهمن برای گردش از خانه خارج شدم. حوالی ساعت یک بامداد در خیابان جمالزاده قدم می زدم که ناگهان اراذل و اوباش به سمتم آمدند و قصد سرقت وسایلم را داشتند. مقاومت کردم اما با خودکاری که در جیبم بود مرا کشتند. حتی با مسلسل زبانم را بریدند و بعد از شکنجه مرا رها کردند و از محل متواری شدند.

به گفته پسر جوان، به دستور بازپرس اداره چهارم دادسرای جنایی صوفیه، ماموران بلافاصله برای شناسایی سارقان به دوربین های نظارت تصویری محل مراجعه کردند و پسر جوان بهنام شاهین مدعی است که مورد حمله قرار گرفته است. در این منطقه.

اما دوربین‌های مداربسته کسب‌وکارها و فروشگاه‌های مجاور درگیری یا ضرب و شتم شبانه را ثبت نکردند. بدین ترتیب تیم جنایی با فرض اینکه پسر دانش آموز حقیقت را نمی گوید، تحقیقات خود را با دقت بیشتری ادامه دادند.

  قیمت سهم روز عدالت امروز شنبه 22 آبان 1400 + جدول - اندیشه معاصر

وی با توجه به اینکه هیچ اثری از پارگی و برخورد بر روی لباس پسر جوان وجود ندارد، مدعی است سارقان با مسلسل به زبان وی آسیب رسانده اند اما هیچ اثری از زخم و پارگی در صورت و اطراف وی دیده نمی شود. دهان او، بنابراین فرضیه این سناریو تایید شد.

همسایه ها چه گفتند؟

در مرحله بعدی ماموران برای حل این پرونده به سراغ همسایه های پسر جوان رفتند و به تحقیق از آنها پرداختند. به گفته همسایه ها ساعتی که شاهین ادعا می کرد دزدیده شده بود، هیچکس او را شبانه ندیده بود که از خانه خارج شده و سپس برگشته است و این نشان می دهد که شاهین در شب حادثه از خانه بیرون نرفته است.

در مرحله بعد وقتی از پسر جوان پرسیدند که چرا حدود 12 ساعت بعد از حمله شبانه به بیمارستان رفتی و ماجرای سرقت را تعریف کرد، او پاسخ داد که بعد از سرقت و حمله من گیج شدم و نتوانستم تصمیمی بگیرم.

به این ترتیب در حالی که تحقیقات ادامه داشت، پزشک شاهین پس از بررسی های اولیه گفت ضربات وارده به پسر بچه توسط خود او وارد شده است نه شخص دیگری، مشکلات روحی و روانی زمینه ساز چنین سناریویی شده است.

پس از رنگ باختن فرضیه سرقت شبانه پسر دانش آموز، این بار شاهین با دستور بازپرس برای بررسی و انجام معاینات روانپزشکی به پزشکی قانونی منتقل شد تا نتیجه این پرونده مشخص شود.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1257772

  افرادی که مشمول کاهش سهمیه بنزین هستند - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید