رژه «وعده آخرت» یمنی ها برای ائتلاف متجاوز سعودی برگزار شد + فیلم و عکس

با رونمایی از موشک های جدید؛

نیروهای مسلح یمن امروز در یک رژه نظامی از موشک های جدید رونمایی کردند که نشانه جدیدی از ائتلاف متجاوز سعودی و اماراتی است.

18748 786 فقط خبر

به گزارش گروه منطقه و جهان خبرگزاری آنا، استان الحدیده امروز شاهد بزرگترین جشن فارغ التحصیلی نیروهای نظامی دولت نجات ملی یمن بود.

شبکه خبری المسیره گزارش داد که این مراسم با حضور مهدی المشاط، رئیس شورای عالی سیاسی یمن که فرمانده کل نیروهای مسلح این کشور نیز هست، برگزار شد.

ضیف الله الشامی، وزیر اطلاعات یمن گفت: این رژه نظامی با حضور گردان های شهدای “الصمد” منطقه 5 نظامی، لشکرهای “النصر”، نیروی دریایی و هوایی برگزار شد. زور و با شعار «وعد الاخرا» (وعده آخرت).

دوربین های شرکت کنندگان در این مراسم تصاویری را ضبط و تاکید کردند که این سلاح ها قوی ترین سلاح های یمنی هستند. سلاح هایی که شامل موشک های سطح به دریا می شود.

نیروی دریایی یمن همچنین از موشک جدید زمین به دریا فالق 1 رونمایی کرد. در این مراسم موشک های زمین به دریا المندب-2 نیز ارائه شد.

این مراسم بزرگترین نمایش نظامی است که توسط نیروهای یمنی برگزار می شود و در آن جدیدترین تجهیزات جنگ زمینی، هوایی و دریایی از جمله مین های دریایی جدید را به جهانیان نشان دادند.

در زیر تصاویر این تجهیزات و رژه نظامی را مشاهده می کنید:

  افزایش 7.5 برابری حقوق اعضای خانواده شاغلان در طرح حمایت از خانواده / از توسعه «مراکز ازدواج» تا افزایش تعداد «مراکز ناباروری» / امکان دورکاری چهار ماهه برای مادران باردار - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید