رویکرد جدید بانک توسعه تعاون، توجه به توسعه و زیرساخت های کشور برای اشتغال است

1089659 فقط خبر

به گزارش خبرگزاری آنا، محمد جعفریرانی یکی از اعضای هیئت مدیره است بانک توسعه تعاون پس از سفر استانی رئیس جمهور محترم و هیئت دولت به استان همدان، ایشان در روز اول از شعبه مرکزی همدان، شهید مدنی همدان، بهار و لاجین بازدید و عملکرد این شعب را مورد بررسی قرار دادند.
ایرانی گفت: باید تلاش کنیم که بخش تعاونی اقتصاد کشور در شرایط فعلی اقتصادی نقش فعال تری داشته باشد. وی را در این سفر مدیران استانی، مدیر شعبه شیراوند همراهی می کردند استان همدان وی ضمن قدردانی از حضور موثر عضو هیئت مدیره در استان، نقطه نظرات بیان شده از سوی وی را برای روشن شدن مسیر تحقق اهداف و برنامه عملیاتی شعب مورد توجه قرار داد.

وی در این سفر ایرانی از پروژه هایی که با مشارکت بانک در حال تکمیل و اجراست بازدید کرد. طی این برنامه از کارخانه قند هگمتان با 300 عدد میلیاردها ریال تسهیلات بانک توسعه تعاون فعالیت ادامه دارد بازدید انجام شد.
گفتنی است این شرکت یکی از مشتریان ویژه استان است که توانسته تعامل بسیار مطلوبی با بانک برقرار کرده و از خدمات مختلف اعتباری و مالی بانک استفاده کند.
ایرانی، با قدردانی از مدیران شرکت مذکور به دلیل تعاملات مطلوب با استان، فرصت های آتی برای همکاری بسیار گسترده است. اظهار داشت و آمادگی خود را برای ارائه خدمات بانکی به این شرکت اعلام کرد.
هيئت مدیره بانک توسعه تعاون وی گفت: فعالیت در بخش تولید نوعی مبارزه و فداکاری است که باید مورد توجه و توجه بیشتری قرار گیرد.
در ادامه بازدید از پروژه های استان، ایرانی به همراه هیئت همراه از پروژه سفره خانه سنتی ایران زمین واقع در شهرستان لاجین که 37 مورد میلیاردها ریال تسهیلات از جانب بانک توسعه تعاون بازدید و توسعه گردشگری به عنوان یک پدیده موثر برای جذب گردشگر به منطقه مورد استفاده قرار می گیرد اظهار داشت.
بعد یکی از اعضای هیئت مدیره بانک توسعه تعاون با حضور در مدیریت شعبه استان همدان وی در جلسه کمیته راهبردی استان که با حضور کارشناسان مدیریت شعب و مدیران شعب استان ها برگزار شد، حضور یافت و ضمن تشریح برنامه های بانک بزرگ، به نقطه نظرات حاضران در جلسه پرداخت.
همچنین عضو هیئت مدیره بانک توسعه تعاون به همراه سید محمدرضا حسینی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان نمایندگان تام الاختیار دستگاه اجرایی متبوع به سوالات، درخواست ها و پیشنهادات مشتریان پاسخ دادند. این میز خدمت همزمان با سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان همدان و برای تبیین عملکرد و تسهیل در فعالیت فعالان اقتصادی و رفع مشکلات و مشکلات مردم در دستگاه های مختلف اجرایی دولت تشکیل شده است.
در ادامه این سفر ایرانی همچنین با حضور در خانه یادبود کیومارت زندیه مدیر فقید شعب استان همدان با خانواده وی دیدار و گفتگو کرد و یاد و خاطره آن مرحوم را گرامی داشت.

  ترامپ: الک بالدوین یک مرد "دیوانه" و "بیمار" است - تفکر مدرن

انتهای پیام/ ر

دیدگاهتان را بنویسید