رویداد استارت آپ فونیکس در 10 حوزه تجاری برگزار می شود

1086392 فقط خبر

فرزاد امیری در گفت وگو با خبرنگار گروه علم و فناوری خبرگزاری آنا، درباره جزئیات این مراسم گفت: با توجه به اینکه در استان کرمانشاه و غرب کشور، قبل از این رویدادها محدود بود. به محیط دانشگاه، و بسیاری از افراد با استعداد کشف و شناسایی نشدند. تصمیم داریم این رویداد را به صورت گسترده در 10 محور مختلف بدون محدودیت سنی و تحصیلی برگزار کنیم و شرکت در این رویداد برای عموم آزاد است.

وی آخرین مهلت ارسال آثار را 4 تیرماه اعلام کرد و گفت: این رویداد در حوزه های کارآفرینی، مشاغل خانگی و خدماتی، علوم و فنون نظامی و پدافند غیرعامل، مهندسی و مهندسی، طراحی منظره، میراث فرهنگی، فناوری اطلاعات، پزشکی و دامپزشکی و دارویی، حقوقی، فرهنگی، ورزشی و کشاورزی و دامپروری.

رئیس کانون بسیج مهندسین صنعت و معدن کرمانشاه ادامه داد: تاکنون بیش از صد گروه در سامانه ویژه این رویداد ثبت نام کرده اند و علاقه مندان می توانند آثار خود را به نشانی http://Bzn.ir/Startaup1401 ارسال و ارسال کنند. یک ایمیل به Sartup .kermanshah @gmail.com برای ارسال.

امیری افزود: روز اختتامیه یعنی. 5 آگوست، ده طرح و ایده منتخب ارائه می شود و گروه هایی که بهترین پروژه ها را ارائه می دهند، از حمایت مالی و آموزشی برخوردار خواهند شد. با توجه به اهمیت راه اندازی کسب و کار خانگی، از سه طرح و ایده کسب و کار خانگی نیز پشتیبانی می شود.

وی ابراز امیدواری کرد که تجاری سازی این ایده ها گامی مثبت در کارآفرینی استان باشد و گفت: داوران و مربیان این رویداد افراد قابل اعتمادی هستند که تا پایان راه در کنار شرکت کنندگان خواهند بود.

  از صفر تا صد سهم بازماندگان

انتهای پیام/4144

دیدگاهتان را بنویسید