رونمایی از تیم رویایی بارسلونا پس از جذب لواندوفسکی

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، فصل دوم سرمربیگری ژاوی هرناندز در تیم فوتبال بارسلونا می تواند فصلی رویایی برای هواداران این تیم رقم بخورد.

پس از پایان آخرین فصل لیگ اسپانیا، به نظر می رسد مشکلات بارسلونا در فصل جدید نیز ادامه داشته باشد. چرا که مشکل دستمزدهای بالا در این تیم همچنان مشکل اصلی بود و سران بارسلونا باید برای کاهش آن تلاش می کردند.

چندین اقدام اقتصادی از جمله قرارداد با اسپاتیفای، تغییرات گسترده ای در ترکیب بارسلونا ایجاد شد. تاکنون 6 بازیکن از ترکیب فصل گذشته حذف شده اند که هیچ کدام از آنها بازیکن ثابت نیستند. آداما ترائوره ​​و لوک دی یونگ که اکثرا روی نیمکت می نشستند، پس از پایان قرارداد قرضی خود به وولوز و سویا بازگشتند و دنی آلوز که در نیم فصل دوم اضافه شد از گروه آبی و اناری ها جدا شد. دیگر بازیکنانی که جدا شدند فران جوتگلا، ری منیج و فرانسیسکو ترینکائو بودند.

رونمایی از تیم رویایی بارسلونا پس از جذب لواندوفسکی

اسامی این دوشاخه ها نشان می دهد که ترکیب پایه بارسلونا دستخوش تغییر و تحول نخواهد شد، بلکه با جذب نفرات جدید تقویت خواهد شد. بارسلونا فرانک کسیر، آندرس کریستینسن را با قرارداد آزاد، رافینیا با 58 میلیون یورو و روبرت لواندوفسکی با 45 میلیون یورو به خدمت گرفت. افرادی که برای تقویت یک تیم کافی هستند.

آخرین بازیکنی که جذب شد لواندوفسکی بود که در نهایت توانست موافقت بایرن مونیخ را برای جدایی و امضای قرارداد 3 ساله با بارسلونا به دست آورد.

حضور لواندوفسکی قطعا تیم بارسلونا را قوی تر خواهد کرد. بر این اساس روزنامه اسپانیایی AS ترکیبی از بهترین های بارسلونا را برای فصل جدید انتخاب کرده است.

  برای بازسازی برجام در وین توافق شد اما ایران از این فرصت استفاده نکرد.

در این ترکیب، مارک آندره ترشتگن همچنان مدافع اصلی، جوردی آلبا، آندرس کریستینسن، اریک گارسیا و رونالدو آرائوخو مدافعان، بوستکس و پدری در خط میانی، عثمان دمبله و رافینیا به عنوان بال، آنسو فاتی در زمین هستند. پشت مهاجم قرار دارد و لواندوفسکی مهاجم تیم خواهد بود.

لازم به ذکر است که نیمکت نشینان این تیم شامل نتو، جرارد پیکه، سرخیو داست، سرجی روبرتو، اسکار مینزا، نیکو گونزالس، گاوی، فرانک کسیه، فرانکی دی یونگ، ممفیس دیپای، فران تورس و پیر امریک اوبامیانگ و داست هستند. ژاوی برای تغییرات در آنها جریان بازی را باز نگه می دارند.

انتهای پیام/4146

دیدگاهتان را بنویسید