رونق و اثربخشی تشکل‌های دانشگاه آزاد اسلامی/ لزوم وجود گروه‌های فکری و نوآور در دانشگاه

944542 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، اولین جلسه شورای سیاسی اداره کل تشکل های اسلامی دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی با حضور فرزاد جهان معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

جهانبین با اشاره به فعالیت تشکل های اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی در دو سال گذشته تصریح کرد: در این حوزه تلاش های زیادی برای احیا، تسهیل، ایجاد زیرساخت ها، ساماندهی و ساماندهی انجام شده است اما هنوز کارهای مهم دیگری در این زمینه وجود دارد. منطقه جلوتر است. امیدواریم سال پیش رو سال شکوفایی و کارآمدی برای تشکل های دانشگاه آزاد اسلامی باشد. در این زمینه باید با تکیه بر تلاش های دو سال اخیر به سمت شکوفایی فعالیت تشکیلاتی و احیای جنبش دانشجویی حرکت کنیم.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: نیاز به یک متفکر و مبتکر در این زمینه برای طراحی شتاب دهنده ها و کشنده هایی است که ما را از مرحله سازماندهی و تنظیم به مرحله شکوفایی برساند. در این راستا شورای سیاست گذاری با ترکیبی متنوع از اتحادیه ها، تشکل ها، نمایندگان روسای دانشگاه ها، معاونت های فرهنگی و … تشکیل شد. با این ماموریت شناسایی و طراحی شتاب دهنده ها.

وی با تاکید بر اینکه باید گسترش این شورا با عنوان شورای اتاق فکر در استان ها تشکیل شود، گفت: امیدوارم با تهیه فهرستی از موضوعات و اولویت بندی، افکار و ایده های جدیدی برای حل مشکلات به این شورا آورده شود. مشاوره اتاق های فکر و پس از بررسی های لازم اجرا شود.

انتهای پیام/4040/

  همسر مهدی قائدی در رستورانی عجیب با رقص + فیلم - فکری مدرن

دیدگاهتان را بنویسید