رونق تجارت الکترونیک با هوشمندسازی خدمات پستی

1089965 فقط خبر

به گزارش گروه علم و فناوری خبرگزاری آنا، در مراسم اختتامیه هفته تجارت الکترونیک در اصفهان که با حضور سیدرضا مرتضوی استاندار، محمود لیایی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل این شرکت برگزار شد. شرکت ملی پست ششمین مرکز پست نوآوری کشور را افتتاح کرد.

در این مراسم که در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد، لیایی گفت: برای رونق تجارت الکترونیک باید توانمندی های حمل و نقل هوشمند به خوبی شناخته و اجرا شود.

مدیرعامل شرکت ملی پست در ادامه با بیان اینکه 300 فرصت اطلاعاتی در عملیات محوری شرکت ملی پست شناسایی شده است، گفت: با افتتاح این مرکز بر آنیم تا از طریق متخصصان فناوری اطلاعات این فرصت ها را به بهترین شکل ممکن اجرا کنیم. .

لیایی تصریح کرد: در راستای هوشمندسازی لجستیک پست، در چند ماه گذشته با استفاده از فناوری های نوین و توان متخصصان داخلی، سورتینگ هوشمند در مرکز تحلیل مبادلات پستی کشف شد و حرف اول را در این زمینه در بین کشورها می زنیم. در منطقه

با تاکید بر لزوم استفاده از تحول دیجیتال و ابزارهای هوشمند در چهار عملیات اصلی خدمات پستی یعنی. پذیرش، تعویض، جمع آوری، تحویل و توزیع مرسوله افزود: این امر باعث افزایش سرعت و دقت در ارسال مرسولات و کاهش هزینه ها و نیروی انسانی می شود.

انتهای پیام/4144

  جمع آوری مراکز کاهش آسیب به هزینه ایجاد روستا

دیدگاهتان را بنویسید