رونالدو هنوز نمی خواهد – خبرگزاری آنا

1085630 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، کریستیانو رونالدو علاقه ای به حضور در منچستریونایتد در فصل پیش رو ندارد اما هنوز با هیچ باشگاهی به توافق نرسیده است.

فوق ستاره پرتغالی به دنبال توافق با باشگاهی است که فصل آینده در این رقابت ها شرکت خواهد کرد و منچستریونایتد از حضور در لیگ قهرمانان اروپا بازماند. خورخه مندز مدیر برنامه های رونالدو با باشگاه های مختلف مذاکره کرده و پس از عدم توافق با پاری سن ژرمن، رئال مادرید و چلسی، مذاکرات بی نتیجه ای با بایرن مونیخ انجام داد و رئیس اتلتیکو مادرید نیز به این موضوع رسیدگی کرد. جذب رونالدو عملا غیرممکن است.

دستمزد بالایی که نماد فوتبال پرتغال می گیرد مانع اصلی جذب اوست و باشگاه های مطرح اروپایی که قصد قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را دارند با بازیکنان دیگر به توافق رسیده اند. رونالدو روز گذشته به همراه مدیر برنامه های خود در منچستر حضور داشت و سر الکس فرگوسن که نقش ویژه ای در بازگشت رونالدو به اولدترافورد داشت نیز در این باشگاه دیده شد تا احتمال دیدار فوق ستاره پرتغالی و سرمربی سابق این تیم مطرح شود. هرچند هنوز خبری از دیدار نهایی آنها نیست. رونالدو شش فصل را زیر نظر فرگوسن در اولدترافورد سپری کرد و سپس به رئال مادرید پیوست و هنوز هم این مربی افسانه ای را مربی مهمی می داند.

این مهاجم 37 ساله پس از مرخصی دلسوزانه به دلیل یک مشکل خانوادگی، سه هفته اول پیش فصل باشگاه از جمله کل تور تایلند و استرالیا را از دست داد.

  5 نکته مهم که قبل از آرایش باید بدانید! - اندیشه معاصر

انتهای پیام/4048/

دیدگاهتان را بنویسید