رومن آبراموویچ چلسی را رها کرد – تفکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی Contemporary Thought، جنگ روسیه و اوکراین، چلسی را فرا گرفته است. از آنجایی که در چند روز گذشته شایعاتی مبنی بر احتمال کناره گیری رومن آبراموویچ، مالک میلیاردر روسی از سمت مدیریت لندن به گوش می رسید، این اتفاق امشب رسما رخ داد.

پس از شروع جنگ روسیه در اوکراین بود که رومن آبراموویچ و چلسی به همراه مالک روسی اورتون در کانون توجه قرار گرفتند. کریس برایانت، یکی از اعضای حزب کارگر پارلمان بریتانیا گفت که اموال آبراموویچ در بریتانیا از جمله چلسی باید مصادره شود.

رومن آبراموویچ مالک چلسی و آلیشر عثمانوف سهامدار اورتون زیر ذره بین کریس برایانت هستند. برایانت اخیراً گفته است که آبراموویچ، عثمانوف و سایر روس‌هایی که ویزای درجه یک انگلیس دارند باید به صراحت اقدامات دولت ولادیمیر پوتین و تهاجم نظامی روسیه به اوکراین را محکوم کنند. در غیر این صورت آنها از حامیان پوتین هستند و با تحریم های شدید مواجه خواهند شد.

امشب مالک روس چلسی در اظهاراتی غیرمنتظره اعلام کرد که از مدیریت چلسی استعفا داده و آن را به متولیان بنیاد خیریه چلسی واگذار کرده است. البته این به معنای کناره گیری آبراموویچ از چلسی نیست و او قهرمان اروپا را تنها به امور خیریه سپرده است.

آبراموویچ در مصاحبه ای گفت: “در 20 سالی که در چلسی بودم، همیشه خود را به عنوان مدافع باشگاه می دیدم تا مطمئن شوم که مانند امروز موفق می شویم و تیمی برای آینده می سازیم.” بیانیه. ضمن اینکه نقش مثبتی در جامعه داریم.

مالک روسی چلسی در آخرین پاراگراف این بیانیه نوشت: من همیشه سعی کرده ام بهترین تصمیمات را از ته قلبم برای باشگاه بگیرم. من همچنان به این رویه پایبند هستم و به همین دلیل امروز به این نتیجه رسیدم که بنیاد خیریه چلسی بهترین گزینه است و به آنها اعتماد دارم که از باشگاه مراقبت کنند. معتقدم این بنیاد بهترین فرصت را برای حفظ منافع باشگاه، بازیکنان، کادرفنی و هواداران دارد.

  پیش بینی بازار دلار تا پایان سال 1400 - تفکر مدرن

اظهارات ناگهانی آبراموویچ هواداران چلسی را شوکه کرد. کسانی که پس از برکناری میلیاردر روسی عناوین متعددی را در انگلیس و اروپا کسب کردند، اکنون نگران هستند که جنگ روسیه به جدایی کامل آبراموویچ از چلسی منجر شود و به دوران میلیاردرهای قبل از روسیه برگردند.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1276755

دیدگاهتان را بنویسید