روش محصول محور برای پشتیبانی پایان نامه اعلام شد

1075300 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از وزارت بهداشت، محمدرضا منظم، سرپرست معاونت توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت، با اشاره به اعلام پایان نامه های محصول محور گروه علوم پزشکی با حمایت از تا سقف 100 میلیون تومان گفت: است. روش حمایت از پایان نامه های محصول محور تا سقف 100 میلیون تومان با جزئیات مشخص برای دانش دانشگاه های علوم پزشکی تدوین شده است.

وی گفت: انجام پایان نامه مستلزم تعامل دانشگاه با صنعت و جامعه است. هدف ما تقویت این تعامل است.» بسیاری از پایان نامه ها تنها به مقاله منتهی شدند. ما حمایت میکنیم.

وی با اشاره به اینکه وقتی بر محصول محوری تاکید می کنیم، تنها محصول مادی نیست، گفت: هر بار در یک پایان نامه و تحقیق انجام می شود و بخشی از نیاز جامعه اعم از دستگاه یا دستورالعمل، نرم افزار را برطرف می کند. ، روشی برای بهبود فرآیند و غیره محصول گرا نامیده می شود.

وی به لزوم ایجاد دستورالعمل های عملیاتی برای اجرای پایان نامه های محصول محور توسط وزارت بهداشت اشاره کرد و گفت: دانشگاه های علوم پزشکی در خصوص پایان نامه های محصول محور دیدگاه های متفاوتی دارند. مهم است.

رئیس دفتر توسعه فناوری‌های سلامت گفت: اولاً ادبیات و زبان در این حوزه مشترک است و انتظار می‌رود همه دانشگاه‌ها از آنچه ما در وزارتخانه خود می‌خواهیم یکسان و مشابه داشته باشند. زیرا این عمل تنها با تغییر نام محدود نخواهد شد، بلکه باید اثر آن نیز قابل مشاهده باشد. نکته بعدی ایجاد رویه واحد برای ارزیابی پایان نامه های محصول محور در دانشگاه ها است تا تنوع سلیقه ها تحت الشعاع قرار نگیرد.

  5 نکته طب سنتی برای بیماران عروق کرونر - تفکر مدرن

وی با بیان اینکه در سیاست گذاری هر دو جنبه لحاظ شده است، افزود: برای داخل دانشگاه ها نیز معیارهایی در نظر گرفته ایم. محورها در سطح فناوری، سطح فنی، نیازهای بازار، حل مشکلات اجتماعی و غیره. در دانشگاه موجود است و در بازه صفر تا 100 قابل ارزیابی است. بر اساس روش، این پایان نامه محصول محور است که حداقل 60 امتیاز دریافت می کند و بنابراین می توان به وزارت بهداشت ارجاع داد.

او مرتب به روند ارزیابی پایان نامه های محصول محور در دفتر توسعه فناوری وزارت بهداشت اشاره می کند و می گوید: راه.

وی گفت: وزارت بهداشت به هیچ وجه به جزئیات پایان نامه توجه نمی کند چرا که تمام اقدامات با دقت و طی یک پروسه طولانی در داخل دانشگاه ها انجام شده است. در معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، هدف اصلی حمایت از دانشگاه علوم پزشکی است که با برنامه ریزی مدون، فرهنگ سازی برای توسعه پایان نامه های محصول محور را ایجاد کرده است.

رئیس دفتر توسعه فناوری های سلامت افزود: کمیسیون ابتدا مشخصات استاد راهنما را با توجه به اینکه چه تجربه فناورانه ای در پرونده استاد دارد بررسی می کند. این نشان می دهد که پایان نامه چقدر تجاری است. موضوع دوم تصویب شوراهای مربوطه UMN به همراه تابلوهای امتیازی، سومین مورد میزان مشارکت خارجی است که بسیار قابل تقدیر است. مشتری چقدر در پروژه سرمایه گذاری کرده است؟ هر چه میزان مشارکت بیشتر باشد، نتیجه نهایی بالاتر است.

به گفته وی، حاصل ضرب وزن وزارتخانه با نمره دانشگاه، نمره نهایی پایان نامه است و به ازای هر امتیاز یک میلیون تومان به دانشگاه علوم پزشکی تعلق می گیرد.

  عملیات لجن کشی امامزاده داوود به پایان رسید

انتهای پیام/4167/

دیدگاهتان را بنویسید