روشن شدن پرچم اتحادیه اروپا توسط اروپایی ها در جریان اعتراضات علیه تاج – تفکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی Contemporary Thought Sputnik، معترضان سعی کردند با کمک سنگ و چوب وارد مقر سرویس اقدام خارجی اروپا در پایتخت بلژیک شوند.

جوزف بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا حمله به مقر سرویس اقدام خارجی اروپا را محکوم کرد.

وی در حساب توییتر خود نوشت: «ویرانی و خشونت بی‌معنا در تظاهرات امروز بروکسل را به شدت محکوم می‌کنم.

استفانو سانینو، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا از افسران پلیس به دلیل “حفاظت از ساختمان سرویس اقدام خارجی اروپا در برابر یک حمله شرم آور و نفرت انگیز” تشکر کرد.

عکس های به اشتراک گذاشته شده در شبکه های اجتماعی نشان می دهد که جمعیت معترض در خیابان های بروکسل پرچم سر می دهند. برخی از معترضان در حالی با پلیس درگیر شدند که پلیس سعی کرد از گاز اشک آور برای متفرق کردن معترضان استفاده کند.

افشای اطلاعات دیگر نشان می دهد که تعدادی از معترضان پرچم اتحادیه اروپا را آتش زده اند.

سایر شهرهای اروپایی روز شنبه شاهد تظاهرات علیه توافقنامه سلطنتی بودند.

هزاران نفر روز شنبه در پایتخت های اروپایی تجمع کردند تا به پاسپورت واکسن کرون و دیگر محدودیت های دولت برای جلوگیری از گسترش ویروس اعتراض کنند.

در آتن، هلسینکی، لندن، پاریس و استکهلم تظاهرات علیه محدودیت‌های کرونری و مطالبات فزاینده دولت برگزار شد.

صدها نفر در پاریس تظاهرات کردند زیرا قرار است روز دوشنبه کارت واکسیناسیون تاج در فرانسه معرفی شود و افرادی که هنوز واکسینه نشده اند با محدودیت هایی مانند ممنوعیت پروازهای داخلی و رویدادهای ورزشی و بارها، سینماها و غیره مواجه خواهند شد. مکان های دیگری برای تفریح ​​وجود خواهد داشت.

  تصادف خونین در مینی بوس در بابل + عکس - اندیشه معاصر

در سوئد، جایی که برای شرکت در رویدادهای داخلی با بیش از 50 نفر، گواهی واکسیناسیون لازم است، حدود 3000 تظاهرکننده در مرکز استکهلم جمع شدند و در میدان مرکزی شهر که برای حرکت آزاد سازماندهی شده بود، تجمع کردند.

حدود هزار نفر در گوتنبرگ، دومین شهر بزرگ سوئد تظاهرات کردند.

پاسپورت واکسن نوع جدیدی از گذرنامه است که توسط کشورها برای بررسی وضعیت گردشگران و مسافران خارجی و صدور مجوز ورود استفاده می شود.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1254242

دیدگاهتان را بنویسید