روسیه صادرات گاز به اروپا را کاهش داد

19111 466 فقط خبر

شرکت روسی گازپروم امروز (جمعه) صادرات گاز به اروپا را متوقف کرد.

به گزارش گروه جهان خبرگزاری آنا، شرکت روسی گازپروم امروز جمعه اعلام کرد که به دلیل نشتی در خط لوله گاز نورد استریم 1، صادرات گاز از طریق این خط که یکی از خطوط اصلی انتقال گاز به اروپا است، به طور کامل متوقف شد. متوقف شد.

بر اساس اعلام این شرکت روسی؛ جریان گاز به اروپا از طریق خط لوله گاز نورد استریم 1 تا زمان تعمیر کامل خرابی تجهیزات متوقف خواهد شد.

ویاچسلاو ولودین، رئیس دومای روسیه (پارلمان) امروز (جمعه) با تاکید بر اینکه تحریم های غرب علیه روسیه منجر به بحران انرژی برای دولت های غربی و اروپایی شده است، گفت: امنیت انرژی اروپا بدون روسیه غیرممکن است.

با انتشار این خبر، تارنمای خبرگزاری روسی «تاس» به نقل از کانال تلگرامی رئیس دومای روسیه افزود: رهبران دولت های اروپایی باید تحریم ها (علیه روسیه) را لغو کنند و شروع کنند. خط لوله) نورد استریم 2.” در غیر این صورت، آنها شرایط زندگی شهروندان خود را بیش از پیش پیچیده تر و (بدتر) خواهند کرد.”

به همین دلیل است که گزارش رئیس دومای روسیه در این پیام می‌افزاید: لحظه (برای رویارویی) واقعیت برای رهبران دولت‌های اروپایی فرا رسیده است، دو راه برای رهایی از وضعیتی که برای خود ایجاد کرده‌اند وجود دارد. اول، لغو تحریم های غیرقانونی علیه ما (روسیه) و راه اندازی نورد استریم 2 (خط لوله گاز). ثانیاً، آنها همه چیز را همانطور که بوده رها می کنند، که منجر به مشکلات اقتصادی و پیچیده تر شدن وضعیت زندگی شهروندان اروپایی خواهد شد.

  آیا پیدا کردن ورودی دانشگاه تهران درست است؟

انتهای پیام/4129/

دیدگاهتان را بنویسید