روسای جدید سه دانشگاه منصوب شدند

1081909 فقط خبر

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، محمدعلی ذوالفیگل وزیر علوم در احکام جداگانه ای، امیر اشتری به عنوان سرپرست دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر، جمال فیاضی به عنوان سرپرست دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خرمشهر به سمت سرپرست منصوب شدند. مجتمع آموزش عالی گناباد.

وی از منصوبین خود خواست تا از تمامی امکانات مادی و معنوی دانشگاه برای اجرای سیاست ها و برنامه های اسناد بالادستی و توسعه کلی علم و فناوری و در نهایت اجرای تمامی محورهای سند دانشگاه اسلامی استفاده کنند.

وزیر علوم همچنین در نامه‌های جداگانه‌ای به منصور زرایی‌نژاد، رئیس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر نوشت. عباس آبداشاهی رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان و مصطفی موسوی زاده رئیس مجتمع آموزش عالی گناباد از مسئولیت های وی در مدت تصدی این مسئولیت قدردانی کردند.

امیر اشتری (متولد 1349 در تهران) دارای دکترای فیزیک دریا و عضویت در هیئت علمی با رتبه دستیار دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر است که حدود 20 مقاله در مجلات علمی و پژوهشی به چاپ رسانده است. وی همچنین وظایف معاونت اداری مالی را بر عهده دارد. فرهنگی و دانشجویی و همچنین مدیریت آموزشی و برنامه ریزی این دانشگاه در کارنامه خود قرار دارد.

جمال فیاضی (متولد 1351 اهواز) دارای مدرک دکترای ژنتیک و دامپروری است. وی عضو هیأت علمی با مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان است. او مجلات بین المللی را در کارنامه خود دارد. وی علاوه بر این معاون آموزشی، رئیس دانشکده دامپروری و صنایع غذایی و رئیس کمیته حسابرسی دانشگاه بود.

  هیچ کس نمی تواند در برابر سلاح شهادت مقاومت کند

علیرضا زمانی بهابادی (متولد تهران 1359) دارای مدرک دکتری ریاضی محض و دانشیار دانشگاه فردوسی مشهد است. او مقالات تحقیقاتی متعددی را در مجلات ملی به چاپ رسانده است.

انتهای پیام/4129/

دیدگاهتان را بنویسید