روز قدس نماد مبارزه با ظالمان و حمایت از مظلوم است

1068000 فقط خبر

به گزارش گروه بازار خبرگزاری آنا به نقل از روابط عمومی بانک کارگران رفاهمتن پیام به شرح زیر است:
بیت المقدس اولین قبله مسلمانان در جهان و مهمترین عامل وحدت بین مسلمانان است. مکانی مقدس که سال هاست مسلمانان فلسطینی برای رهایی از اسارت و آزادی می جنگند.
روز جهانی قدس که در اولین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به نام امام خمینی (ره) نامگذاری شد، بصیرت این رهبر فرزانه را به نمایش گذاشت تا همه مسلمانان جهان همواره به یاد فلسطین بوده و برای آزادی آن مبارزه کنند.
به برکت تدبیر حیله گر بنیانگذار فقید انقلاب اسلامی و نور امیدی که در دل فلسطینیان متخاصم ایجاد شد، اکنون بسیاری از ملت های مسلمان روز جهانی قدس را در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان جشن می گیرند و تلاش می کنند تا حضور گسترده، اهمیت بیت المقدس و فریاد مبارزه با ظالمان و حمایت از مظلومان در سراسر جهان طنین انداز شد و بیداری ملت ها را نشان داد. بیداری که از دهه ها پیش آغاز شد و بدون شک در آینده ای روشن به پایان خواهد رسید.
در شرایط حساس کنونی بر ماست که در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کنیم و خواهان آزادی قدس عزیز باشیم. کارمندان بانک رفاه کارگران روز جمعه با حضور حماسی خود در صفوف مردم در راهپیمایی روز قدس در حمایت از مردم مظلوم و شریف فلسطین و برائت جنایتکار شرکت خواهند کرد. صهیونیست ها

انتهای پیام/ص

  اخبار جدید و مهم بازنشستگی معلمان (16 اسفند 1392) - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید