روز جمعه، نارنجی 3 دور بازار می چرخد، صفرهای سفر در حال سقوط هستند! – اندیشه معاصر

سومین دوره از بزرگ‌ترین حراج توریستی که با نام جمعه نارنجی 3 شناخته می‌شود، تخفیف‌های بسیار بزرگ‌تر و بیشتری را برای برنامه‌ریزی سفر ارزان و مقرون به صرفه برای گردشگران و مسافران ارائه می‌دهد. شعار جمعه نارنجی 3 که قرار است از 28 تا 29 بهمن ماه برگزار شود، «سفر صفر سقوط می کند» است. این حراج بزرگ گردشگری که در شاخه توریستی کشور بی نظیر است، انواع اقلام گردشگری را با طیف وسیعی از تخفیف های استثنایی عرضه خواهد کرد.

جمعه نارنجی چیست و از چه زمانی وارد صنعت گردشگری کشور شد؟

جمعه برای اولین بار در سال 1398 و یک سال بعد در سال 1399 همزمان با جمعه سیاه و در آذرماه برگزار شد و این اولین بار بود که رویداد بلک فرایدی در صنعت گردشگری مورد استفاده قرار گرفت. جمعه سیاه در کشورهای مختلف به عنوان حراج پایان سال برای کالاهای پرکاربرد برگزار می شود. ولی safarmarket.com وی این رویداد اقتصادی صنعت گردشگری را جمعه نارنجی معرفی کرد. این نهضت نه تنها در ایران بلکه در سطح جهان یک حرکت بدیع بود. این حراج بزرگ گردشگری به قدری در بازار متحول شد که نام این جشنواره مدت هاست در میان فعالان حوزه سفر شنیده می شود.

روز جمعه نارنجی 2 علاوه بر اقلام مسافرتی ارائه شده توسط سفرمارکت، چندین برند مطرح دیگر نیز شرکت کردند و در مجموع 13000 تخفیف قابل توجه ارائه شد. در جمعه نارنجی، تخفیف های بزرگ بیش از 80 درصد “بمب” نامیده می شود و این عدد قابل توجهی در یک جشنواره فروش چند روزه بی سابقه بود.

  سندرم قلب شکسته چیست؟ + درمان - اندیشه معاصر

اما در جمعه 3 نارنجی، میزان تخفیف ها از نظر تعداد و اندازه بسیار بیشتر است و رویدادی قابل توجه در صنعت گردشگری کشور خواهد بود.

Orange Friday Bombs 3 شامل چه خدمات مسافرتی می شود؟

کلیه خدمات مسافرتی ارائه شده در جمعه نارنجی 3 با تخفیف در دسترس هستند. اما برخی از تخفیف ها بسیار بیشتر است و گاهی به 90 درصد می رسد و به همین دلیل صفرهای سفر سقوط می کند! این تخفیف ها شامل بلیط های هواپیماییتورهای دیدنی، رزرو هتل، ویلا و کلبه های بوم گردی.

سازمان دهنده بازار توریستی نارنجی جمعه 3

سفر مارکت، بازار مجازی سفر و گردشگری که هم اکنون می تواند به صورت گسترده در رسانه ملی و در سطح شهر تبلیغ شود، در سال 1388 با رویکردی نوآورانه در مدل کسب و کار وارد صنعت گردشگری شد. سفر مارکت یک بازار مجازی است که در آن ارائه دهندگان، آژانس های مسافرتی و سایت های خدمات مسافرتی انواع خدمات مسافرتی مانند بلیط هواپیما، بلیط قطار، تورهای داخلی و خارجی، رزرو هتل های داخلی و خارجی، ویلاها و کلبه های بوم گردی را ارائه می دهند. در فضای بازار گردشگری، مصرف کنندگان می توانند قیمت خدمات مختلف گردشگری را با یکدیگر مقایسه کرده و پس از مقایسه با یکدیگر بهترین گزینه را خریداری کنند.

اپلیکیشن بازار سفر، جمعه نارنجی 3

جمعه نارنجی 3 امسال با تفاوت نسبت به دو دوره قبل برگزار می شود. علاوه بر این واقعیت که زمان نگهداری بسیار کمی تغییر می کند، فضای نگهداری آن به طور خاص بر روی برنامه Travel Market متمرکز شده است. اپلیکیشن Safarmarket که اخیرا راه اندازی شده است به سرعت مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفت.

  راز مومیایی یک فرعون مشهور مصری را کشف کنید

این اپلیکیشن با امکانات فراوانی که دارد تمامی نکات ویژه سافارمارکت را به دنیای اپلیکیشن ها آورده است. این بدان معناست که همانطور که SafarMarket نیاز به مرور صدها سایت را بی نیاز می کند، برنامه SafarMarket نیز می تواند با جمع آوری و به اشتراک گذاری اطلاعات از ده ها و صدها ارائه دهنده مختلف، شما را از چندین برنامه سفر در تلفن همراه خود رها کند. این کار نه تنها در وقت شما صرفه جویی می کند، بلکه فضای تلفن همراه شما را نیز آزاد می کند.

چگونه در نارنجی جمعه 3 شرکت کنم؟

برای شرکت در جمعه نارنجی به 3 آمادگی پیچیده نیاز ندارید! تنها کاری که باید انجام دهید این است که اپلیکیشن Safar Market را نصب کرده و با ورود به اپلیکیشن، کاربر اپلیکیشن شوید. می توانید به راحتی از اپلیکیشن سافار مارکت خرید کنید. به همین ترتیب، در جمعه نارنجی 3، می توانید انواع خدمات مسافرتی موجود در این کمپین را خریداری کنید. تنها چیزی که باقی می ماند سرعت عمل و هوشیاری شماست.

چند تا نان تست وجود دارد؟

در ابتدای نارنجی جمعه 3، صبح روز هشتم باخمن، تمام بمب ها (تخفیفات بزرگ) و تعداد آنها مشخص می شود. تعداد بمب های موجود پس از شروع جمعه نارنجی و هر بار انفجار و خرید بمب ها کاهش می یابد. به این ترتیب هر بار که وارد کمپین در فضای اپلیکیشن تراول مارکت می شوید، می بینید که چند بمب دیگر باقی مانده و چه نوع از آنها باقی مانده است.

چه کنیم تا شانس بیشتری در نارنجی جمعه 3 داشته باشیم؟

  حرکت جدید اسرائیل برای حمله احتمالی به ایران

چند کار وجود دارد که می توانید انجام دهید تا سریعتر از سایر کاربران تخفیف های مختلف موجود در نارنجی جمعه 3 را پیدا کرده و خریداری کنید. اولین کار پس از نصب اپلیکیشن سافارمارکت و ورود به آن با ایجاد نام کاربری، فالو کردن سافارمارکت در اینستاگرام با آیدی [email protected] است. پس از دنبال کردن صفحه بازار سفر، بهتر است اعلان خود را با زدن گزینه زنگ فعال کنید تا هنگام انتشار پست و استوری مطلع شوید. اما چرا؟! با توجه به اینکه یک دقیقه مانده به کاشت بمب های معروف جمعه نارنجی، این موضوع در صفحه اینستاگرام سفر مارکت اعلام می شود.

کار دیگری که می توانید انجام دهید این است که همراهان همیشگی خود را به جمعه نارنجی 3 دعوت کنید و به صورت گروهی به دنبال تخفیف ها یا بمب های بزرگ باشید. این باعث افزایش شانس شما برای تخفیف های بزرگ می شود.

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1257802

دیدگاهتان را بنویسید