روزهای خطرناکی برای بازیکن استقلال در پیش است/ رویای لژیونر شدن و از دست دادن جام جهانی

1072761 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، امیرحسین حسین زاده، وینگر جوان فصل گذشته استقلال در آستانه پیوستن به شارلوا بلژیک است، بازیکنی که تنها 22 سال سن دارد و در فصل گذشته پدیده لیگ برتری بوده است. حسین زاده که چهره سایپا شده بود مورد توجه فرهاد مجیدی قرار گرفت. زمانی که این بازیکن به استقلال پیوست، خیلی ها مجیدی را زیر سوال بردند که چرا باید بازیکن کم تجربه و ناشناسی مثل او را بیاورند؟

در رقابت های لیگ مشخص شد که حسین زاده خرید خوبی بوده و با اینکه به دلیل جوانی و کم تجربه در برخی بازی ها ضعیف به نظر می رسید اما در مجموع عملکرد خوبی داشت و یکی از بازیکنان خوب لیگ بیست و یکم بود. او با عملکرد خود از سوی دراگان اسکوچیچ به تیم ملی دعوت شد و در برخی مسابقات فرصت بازی پیدا کرد. این بازیکن در شرایطی به استقلال پیوست که بند فسخ ۲۵۰ هزار دلاری در قراردادش وجود داشت و به همین دلیل می تواند با پرداخت این مبلغ راهی شارلوا بلژیک شود. چند نکته در پیوستن حسین زاده به شارلوا وجود دارد که او یک بار رباط صلیبی خود را پاره کرد و شاید باشگاه شارلوا از آن خبر نداشته باشد و ملی پوش استقلال در تست های پزشکی مردود شد.

مشکل بعدی کم بودن قرارداد اوست. طبق پیگیری های انجام شده، قرارداد حسین زاده در نهایت به 200 هزار یورو می رسد که رقم کمی است. او در شرایطی راهی اروپا می شود که در گذشته بازیکنانی مانند امید نورافکن نیز با شرایط مشابه به شارلوا رفتند اما خوش شانس نبودند و به ایران بازگشتند. حال باید دید حسین زاده می تواند خود را در مسابقات قهرمانی بلژیک ثابت کند و مسافر جام جهانی 2022 قطر خواهد بود یا خیر.

  تصمیم صدا و سیما در آستانه دیدار استقلال - سپاهان - اندیشه معاصر

انتهای پیام/4146

دیدگاهتان را بنویسید