روحانی ملک جماران را با تجهیزات الکترونیکی ویژه می خواست

خبرگزاری دولتی: روحانی ملک جماران را با تجهیزات الکترونیکی ویژه می خواست

خبرگزاری اعتدال وی نوشت: کامبیز مهدی زاده داماد رئیس جمهور سابق در مصاحبه ای از خودداری دولت سیزدهم از دادن دفتر به حسن روحانی خبر داد و در ادامه گفت که در نهایت دفتر رهبر انقلاب دستورات لازم را برای آماده سازی داده اند. دفتری برای رئیس جمهور سابق

اما پیگیری ها نشان می دهد که ماجرای عدم اعطای منصب به حسن روحانی با داماد وی متفاوت است.

در همین راستا یک منبع آگاه در پاسخ به این سوال که آیا دولت از واگذاری این دفتر به رئیس جمهور سابق خودداری کرده است، گفت: پس از پایان دولت دوازدهم و طبق روال معمول، برنامه ریزی برای واگذاری این دفتر آغاز شد. به رئیس دولت قبل اما تصمیم اولیه دولت سیزدهم برای نصب آقای روحانی در یکی از ساختمان‌های دولت با واکنش منفی اعضای کابینه وی مواجه شد.

وی افزود: آقای روحانی می خواست ملک مورد اختلاف به نام «سلام» در منطقه جماران را تصاحب کند که در دوره دولت قبل با وجود مشکلات حقوقی، تجهیزات و امکانات میلیاردی برای آن توسط بیت المال ساخته شد.

این منبع آگاه با اشاره به وجود برخی تجهیزات ویژه در ساختمان سلام، خاطرنشان کرد: در این مدت نهاد ریاست جمهوری دولت سیزدهم با در اختیار گرفتن ساختمان جنجالی سلام، از آزادسازی انبوهی از تجهیزات الکترونیکی ویژه وارداتی و وارداتی جلوگیری کرد. واقع در این ساختمان از برخی نزدیک به دولت قبل بودند.

وی ادامه داد: در نهایت یک ساختمان دولتی در خیابان الوند برای دفتر ایشان پیشنهاد شد و با موافقت اولیه نمایندگان ایشان، ساختمان مذکور پس از ساخت و ساز و بهسازی، تخلیه و آماده تحویل شد، اما ظاهراً آقای روحانی یک مورد مشخص را انتخاب کرده است. بنا چه از نظر موقعیت جغرافیایی و چه از نظر امکانات ویژه اصرار داشت که به دلیل همین اصرار در نهایت مکان فعلی را پیشنهاد داد، البته مواردی در مورد این موقعیت وجود دارد که فعلا قابل بیان نیست.

  برگزاری مراسم تجلیل و تقدیم فرماندهی سپاه پاسداران با حضور سرلشکر سلامی

دیدگاهتان را بنویسید