رقابت 2 غول و پیشنهادهای 700 و 500 میلیونی فرنگی کاران

در آستانه شروع مسابقات

42292 974 فقط خبر

قرارداد کشتی گیران فرنگی در لیگ افزایش چندانی نداشته و آنها امیدوارند رقابت دو غول اصفهانی و خوزستانی در نهایت باعث افزایش میانگین قرارداد در لیگ کشتی فرنگی شود.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، هنوز برنامه لیگ های خارجی اعلام نشده است اما پیش بینی می شود این رقابت ها پس از پایان جام جهانی 2022 (14 تا 15 آبان در آذربایجان) برگزار شود.

همان طور که گفته شد، علیرغم اینکه سقف قرارداد رسمی ثبت شده در سازمان لیگ رشته آزاد کشتی به 800 میلیون تومان رسید، اما رقم قرارداد فرانگی کاران از مرز 300 میلیون تومان فراتر نرفت.

اگرچه کشتی آزاد همواره در ایران نسبت به کشتی از جذابیت بیشتری برخوردار بوده است، اما با توجه به عملکرد این رشته در دو دهه اخیر، امید می رفت که فاصله قراردادهای لیگ آزاد و خارجی بسیار کمتر از آنچه در حال حاضر وجود دارد باشد. هستند.

البته با توجه به زمان باقی مانده تا شروع لیگ برتر فرنگی، بازیکنان مطرح و عنوان دار فرنگی کار امیدوارند رقابت دو غول اصفهان و خوزستان که با اسپانسرهای قوی در لیگ حضور دارند، بر تعداد قراردادها بیافزاید.

فولاد مبارکه سپاهان قرار بود با بودجه بسیار خوب و بالایی در لیگ شرکت کند اما بحث هایی که پیرامون این شرکت پیش آمد باعث کاهش بودجه قبلی و حتی ایجاد تردیدهایی در خصوص حضور سپاهان در لیگ کشتی شد که قابل درک است. این ابهامات برطرف شد.

سپاهان یکی از تیم های لیگ برتر فوتبال است که زیرساخت های خوبی به عنوان بخش خصوصی دارد.

  جام جهانی 2022 قطر یک روز زودتر برگزار می شود

از سوی دیگر باشگاه فوتبال خوزستان که یکی از اسپانسرهای قوی لیگ برتر فوتبال است، با آمدن علیرضا دبیر و حمید بنی تمیم به عنوان رئیس فدراسیون و مدیر کل ورزش استان در لیگ فرنگی نیز حضور دارد. استان خوزستان. فولاد نیز با توجه به تجربه کشتی گیری حمیدرضا گرشاسبی که در زمان محمدرضا طالقانی هدایت کشتی فدراسیون را نیز بر عهده داشت، با شرایط خوبی در لیگ حضور پیدا کرد.

اکنون، رقابت بین دو باشگاه برای جذب ستاره، این امیدواری را افزایش داده است که شرایط قرارداد، حداقل برای شروع در این زمینه، بهبود یابد.

گفته می شود یکی از ستاره های مطرح تیم کشتی انگلیس در واکنش به پیشنهاد این باشگاه ها رقم 700 میلیون و 500 میلیون دیگر را برای تعداد مشخصی از حضورها اعلام کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید