رفع قطعی اینترنت در شهرها و روستاهای کشور

به گزارش خبرنگار گروه علم و فناوری خبرگزاری آنا، بارش شدید باران و جاری شدن سیل در چند روز گذشته در شهرها و روستاهای مختلف کشور باعث ایجاد اختلال و قطعی در شبکه ارتباطی کشور شده و بسیاری از کاربران از عدم اتصال به اینترنت گلایه دارند. . بر اساس گزارش های منتشر شده از سوی مرکز نظارت بر کیفیت خدمات ارتباطی، کاربران اینترنت در شهرهای تهران، اصفهان، مشهد و تبریز با اختلالات گسترده در شبکه های ارتباطی ثابت و سیار مواجه شدند.

در همین رابطه عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در اینستاگرام خود نوشت: «در چند روز اخیر شاهد بارش باران های موسمی و جاری شدن سیل در بسیاری از استان ها، شهرها و روستاهای کشور بوده ایم. متأسفانه در جریان سیل بسیاری از هموطنان داغدار و عده ای نیز خسارات مالی متحمل شده اند.

تمامی دستگاه های دولتی بسته به مسئولیت خود در محل حضور دارند تا در کنار مردم نیازهای اولیه هموطنان سیل زده را برطرف کنند. همکاران اینجانب در وزارتخانه ضمن برگزاری جلسه مدیریت بحران با حضور مدیران کل استان ها و هدایت اقدامات و ایجاد هماهنگی لازم بین شرکت ارتباطات زیرساخت، مخابرات و اپراتورهای تلفن همراه، بر ارتباطات نظارت می کنند. وضعیت شبانه روزی به منظور انجام اقدامات لازم برای رفع خسارات ناشی از سیل باید در اسرع وقت انجام شود.

سیل تاکنون به تعدادی از تاسیسات و دکل های ارتباطی و خطوط فیبر نوری در برخی استان ها مانند کرمان، کهکیلویه و بویراحمد، قم، تهران و … خسارت وارد کرده است و با حضور و اقدام فوری تیم های فنی ارتباطات بازسازی شده است. در حال حاضر با تلاش همکاران وقفه های فردی رفع شده و تمامی شهرها و روستاهای کشور دارای ارتباطات عادی هستند. البته همکاران من در حالت آماده باش هستند و به محض دریافت سیگنال هایی مبنی بر خرابی یا مشکل ارتباطی در هر نقطه از کشور نسبت به بازیابی و بازیابی ارتباط اقدام خواهند کرد.»

  واکنش ضد و نقیض جانی دپ به کمتر بودن فالوور از مهناز افشار + فیلم - اندیشه معاصر

رفع قطعی اینترنت در شهرها و روستاهای کشور

انتهای پیام/4144

دیدگاهتان را بنویسید