رفع ایرادات هیئت امنا به طرح رتبه بندی معلمان – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، احمد محرم زاده صبح یکشنبه در اولین همایش دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اهر با اشاره به اینکه دانشگاه فرهنگیان نه تنها متعلق به اهر بلکه متعلق به تربیت معلم ارسبارانی است، اظهار داشت: برای ارتقای مرکز تربیت نیروی انسانی علوم انسانی از اهر به پردیس دانشگاه فرهنگیان; برای پیگیری این موضوع و فراهم شدن زمینه برای پذیرش مستقیم دانشجو در تربیت معلم، جلسه ای با وزیر علوم خواهیم داشت.

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی با تشکر از رهبری دانشگاه آزاد واحد اهر و تاثیر آن در احیای این دانشگاه گفت: همه دانشگاه های آزاد با مشکل مواجه هستند اما رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر. دانشگاه توانسته این دانشگاه را سرپا نگه دارد.»

وی از انعقاد تفاهم نامه مشترک با دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی برای ایجاد پژوهشکده معدنی استانی در شهرستان اهر خبر داد و افزود: با توجه به تعداد معادن در ارسباران؛ این پژوهشکده معدنی استانی در شهرستان اهر وجود دارد. ایجاد پژوهشکده معدنی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر و طی رایزنی با دانشگاه آزاد استان ضروری است. با ایجاد پژوهشکده معدنی آذربایجان شرقی در شهرستان اهر موافقت شد.

محرم زاده بابیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی با ایجاد دانشکده پیراپزشکی در شهرستان اهر موافقت کرده است، افزود: از طریق دانشگاه آزاد مرکزی، استانی خواهیم شد از طرفی مجوزهای لازم و موافقت با پذیرش گرفته شده است. دانشجویان خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر و این تصمیم صرفاً حفظ دانشگاه آزاد اهر است تا رکود حاکم نشود.

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی از حذف ‘ایرادات هیئت امنا به طرح رتبه بندی معلمان’ خبر داد و یادآور شد: به معلمان اطمینان می دهم که هیئت امنا به طرح رتبه بندی معلمان ‘ایراد دارد’. حل نشده باقی مانده و در نهایت اجرایی خواهد شد، هرچند اجرای طرح رتبه بندی معلمان لطف کوچکی به معلمان در مجلس و دولت خواهد بود.

  تغییر کوچکی به نام تنوع در روابط زناشویی - تفکر مدرن - ایجاد کنید

وی بر تمرکز زدایی از مرکز و رفع تبعیض از شهرها تاکید کرد و گفت: در هر جامعه ای تفاوت هایی وجود دارد اما مردم ما تبعیض را تحمل نمی کنند. این یک فاجعه برای جامعه اسلامی است.

محرم زاده گفت: موضوع بهداشت و درمان شهرستان اهر که به سلامت و جان انسان ها مربوط می شود، برای توسعه زیرساخت های سلامت کاری انجام نداده ام و هر جا که احساس می کنم می توانم در تامین مطالبات مردم موثر باشم، پیگیر مطالبات مردم بوده ام. “

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مردم منطقه ارسباران از خدمات درمانی شهرستان اهر استفاده می کنند، خاطرنشان کرد: شهر ارسباران بود و از طرفی هزینه شد. درمان در شهرستان اهر نیز بالاست.

انتهای پیام/*

(بازدید شده 121 بار، 121 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1253727

دیدگاهتان را بنویسید