رفتار آزاردهنده و طنز زن و مرد! – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، تقریباً همه دوستان ما زنی را می شناسند که تحصیلکرده، جذاب و باهوش است اما هرگز در زندگی عاطفی خود موفق نبوده و همیشه در زندگی با مردان مشکل داشته است. مشکل این افراد اغلب خودشان هستند. مردان اطراف خود را پراکنده می کنند و اصرار بر رفتاری می کنند که چندان جالب و گاه آزاردهنده نیست. اگر این زنان بدانند چه ویژگی های رفتاری یا اخلاقی آنها را تنها می کند، احتمالاً زندگی شادتر و روابط سالم تری خواهند داشت.

رفتار آزاردهنده زنانه برای مردان

این رفتارهای زنانه برای مردان بسیار رهایی بخش است و باعث سردی و دوری رابطه می شود.

عشق را نشان نمی دهد

برخی از زنان عشق خود را نشان نمی دهند، در حالی که عشق در نگاه مردان، زنی است که به او احترام می گذارد و علاقه او را نشان می دهد.

به ظاهر اهمیت نده

مردان اغلب مجذوب زنان خوش پوش، خوش لباس و خوش اندام هستند و از زنان خوش پوش و تحریک پذیر که پس از ازدواج تسلیم می شوند و به ظاهر خود اهمیت نمی دهند، خوششان نمی آید. اما آرایش زیاد، پوشیدن لباس های زشت، استفاده از ناخن مصنوعی یا مژه و …. برای مردان قابل قبول نیست

توقعات بالا

انتظارات یک طرفه برای هیچکس غیر قابل تحمل است. برخی از زنان انواع و اقسام انتظارات از یک مرد دارند و در ازای آن هیچ کاری برای او انجام نمی دهند. مردان از این ویژگی های زنان خوششان نمی آید.

رویا

مردان زنانی را دوست دارند که منطقی فکر می کنند و احساسی رفتار نمی کنند. آنها از زنان رویایی که هیچ برنامه منطقی برای آینده ندارند دوری می کنند.

استقلال بیش از حد

مردان عاشق دیده شدن و شنیده شدن هستند و گاهی اوقات همسرانشان برای قوی به نظر رسیدن و محافظت از او به آنها تکیه می کنند. استقلال و قدرت زنان همیشه برای مردان جذاب نیست و رفتار زنانی که همه کارها را خودشان انجام می دهند برای مردان چندان خوشایند نیست.

من زیاد حرف میزنم

اگر همسرتان چیزی از شما می پرسد، نیازی به توضیح دقیق ندارید، اما بهتر است پاسخ کوتاهی بدهید. باور کنید یا نه، شوهرتان دوست دارد با شما صحبت کند، اما از شنیدن صحبت های شما در مورد جزئیات متنفر است.

از دامن به عنوان یک سلاح استفاده کنید

اگر از جنسیت خود به عنوان سلاحی در جنگ و جبهه گیری در برابر مردان استفاده می کنید، باید بدانید که این کار شریک زندگی تان را از شما دور می کند.

شایعات در ملاء عام

مردان برای تمجید و ستایش همسرشان را دوست دارند و اگر همسرانشان در حضور دوستان یا خانواده اش به او تهمت بزنند، از او متنفر خواهند شد. خانم ها باید بدانند که زندگی شخصی آنها به هیچکس وابسته نیست و نباید در مورد همسرشان غیبت کنند، زیرا اولین چیزی که به ذهن می رسد این است که چقدر نادان هستید که با مردی زندگی می کنید که رفتار او را دوست ندارید.

  پایداری شبکه ارتباطی کشور در تعطیلات نوروز - اندیشه معاصر

مردان را وادار به خرید کنید

خانم ها همیشه خرید کردن را دوست دارند. آنها دوست دارند خرید کنند و به کالاهای موجود در فروشگاه نگاه کنند. برخی از خانم ها زمان زیادی را صرف خرید می کنند و دوست دارند شوهرشان را از مغازه ای به مغازه دیگر ببرند و با خود ببرند. اما مردان میانسال در خرید و گذراندن زمان زیادی برای خرید و چانه زنی خوب عمل نمی کنند و این رفتار زنانه اعصابشان را به هم می زند.

از دیگران انتقاد کنید و خودتان را تحسین کنید

زنان هرگز حاضر نیستند کاستی ها و ضعف های خود را بپذیرند، همیشه خود را برتر از سایر همجنس گرایان نشان می دهند و از زنان اطراف خود انتقاد می کنند تا شوهرانشان به نقاط قوت و برتری آنها پی ببرند. مردها از انتقاد مداوم و خودمختاری همسرشان متنفرند و دوست دارند نقاط قوت و ضعف شوهرشان را برای مردان آشکار کنند.

اصرار زیاد بر ازدواج

مردها وقتی به دانش کافی رسیده اند دوست دارند با مرد مقابلشان ازدواج کنند. آنها از زنانی که از ابتدا به دنبال ازدواج هستند متنفرند و تمام فکر و ذکرشان در مورد ازدواج است.

یک رویداد ساده را پیچیده کنید

خانم ها به جزییات بیهوده و بیهوده اهمیت زیادی می دهند و آقایان روی کل موضوع تمرکز می کنند. به همین دلیل است که زنان مشکلات را به حاشیه می‌برند و یک اتفاق ساده را پیچیده می‌کنند. روی آوردن به حاشیه گفتگو تنها باعث ناراحتی طرف مقابل می شود.

حسادت

حسادت نسبت به رفتار زنان بسیار ناپسند است. بسیاری از زنان با شنیدن نام زن دیگری از زبان مردان بسیار حسادت می کنند و دچار سوء تفاهم می شوند و این امر مردان را به دروغ گویی سوق می دهد.

وابستگی بیش از حد

مردان زنانی را دوست دارند که بیش از حد وابسته نیستند و به همسر خود نمی چسبند. آنها معمولاً زنان مقاوم و پیگیر و استقلال خاصی در زندگی را دوست دارند و از زنانی که دائماً انتظار دارند شوهرشان به آنها توجه کامل داشته باشد، آنها را خیس و خشک کند متنفر هستند.

خیلی گریه کن

مردان اعتراف می کنند که زنان حساس، تندخو و لطیف هستند، اما نمی توانند تحمل کنند که همسرانشان برای چیزهای بی اهمیت اشک بریزند. اگر همسرشان مدام برای چیزهایی مثل تماشای یک فیلم ترسناک، شکستن ناخن ها یا صاف نکردن موهایش گریه می کند، به اشک های او توجهی نمی کنند و نسبت به آنها بی تفاوت خواهند بود.

بی تابی

مردان دوست دارند همسرشان صبور، صبور، قوی و قوی باشد و در سختی ها و مشکلات بدون غر زدن با او همراهی کند. آنها از زنان بی حوصله متنفرند.

  حسن فتحی به دادگاه رفت! - اندیشه معاصر

سوال بپرسید تا به عمق ذهن مردان پی ببرید

مردان از زنانی که مدام سعی می کنند با پرسیدن سؤالات تکراری احساس خود را بفهمند متنفرند. آنها دوست دارند احساسات خود را پنهان کنند، تا زمانی که نمی خواهند، و از سؤالاتی مانند “عزیزم، نظرت چیست؟” را دوست ندارند، گوش کنید و به آن پاسخ دهید.

کنجکاوی زیاد

برخی از زنان بسیار کنجکاو هستند و حریم خصوصی را به همسر خود نمی دهند و حریم خصوصی مردان را زیر پا می گذارند. این رفتار زنان به شدت مردان را آزار می دهد.

رفتارهای آزاردهنده مردان چیست؟

اکثر خانم ها رویای مرد ایده آل خود را در سر می پرورانند، اما باید بدانند که حتی مرد ایده آل هم عیب هایی دارد. به سراغ خانم ها آمدم و از آنها پرسیدم که تقریباً همه مردان عادت های مشابه و آزاردهنده ای دارند. اگر فکر می کنید به راحتی می توانید رفتار مرد مورد علاقه خود را تغییر دهید، سخت در اشتباهید. شاید بارها در اینترنت به دنبال راه هایی برای رهایی از عادات بد همسرتان بوده باشید، اما پیشنهاد می کنم این واقعیت را بپذیرید، زیرا بی تفاوتی و بی احتیاطی بخشی از ماهیت رفتار مردانه است.
زنان باهوش می دانند که گاهی باید چشم خود را بر روی عادات بد همسرشان ببندند و اگر رفتاری که در آن می بینند واقعا آزاردهنده است، آن را با گفتگو حل کنند. اما اگر واقعاً همسرتان را دوست دارید، از انتقاد و سرزنش او بپرهیزید. این به شما کمک می کند تا یک ارتباط قوی برقرار کنید. اگر به دنبال یک رابطه خوب و پایدار هستید، صبر و دانش خود را افزایش دهید.
در اینجا برخی از عادات مشابه در اکثر مردان آورده شده است، بنابراین با خواندن آنها متوجه می شوید که این رفتار مختص شریک زندگی شما نیست و در رفتار اکثر مردان دیده می شود. به یاد داشته باشید که هیچ مردی کامل نیست.

اعتیاد به بازی های رایانه ای

نمی دانم چرا، اما امروزه بسیاری از مردان مانند نوجوانان رفتار می کنند. آنها ساعت ها جلوی مانیتور می نشینند و بازی های رایانه ای انجام می دهند، بنابراین رفتار آنها باعث عصبانیت تمام خانواده می شود. فکر می کنم این افراد در دنیای مجازی خود زندگی می کنند.
آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا مردم پس از یک روز سخت به بازی های رایانه ای متوسل می شوند؟ یکی از دوستان به من گفت: بازی استرس را از بین می برد. اما متأسفانه هنوز متوجه نشده اند که برای این کار به سن کافی رسیده اند. اگر می خواهید این عادت شریک زندگی تان را کنار بگذارید، سعی کنید به بهترین شکل حواس او را پرت کنید تا از دنیای مجازی خود خارج شوید. مثلاً ورزش های گروهی انجام دهد یا روی فعالیت های مورد علاقه اش تمرکز کند.

  گریم جنجالی میرتاچر مظلومی در نقش الیور هاردی - اندیشه معاصر

احساسات درونی خود را پنهان کنید

بر خلاف زنان، مردان در بیان احساسات درونی خود مشکل دارند. به دنبال شانه ای برای گریستن نیستند و هرگز راز دل خود را برای دیگران فاش نمی کنند. متأسفانه برای آنها ابراز احساسات نشانه ضعف است، اما از طرف دیگر پنهان کردن آنها را بهترین راه برای محافظت از خود و دوری از مشکلات می دانند، در حالی که این رفتار برای زنان بسیار آزاردهنده است زیرا آنها آن را درک نمی کنند. .
ثابت شده است که زنان بیشتر از مردان عمر می کنند زیرا احساسات مثبت و منفی خود را بروز می دهند. به شوهرتان بگویید که پنهان کردن احساسات می تواند برای ذهن و بدن شما مضر باشد، در حالی که ابراز آنها بسیار خوشایند است.

هر روز یک لباس بپوشید

مردها پیچیده و عجیب هستند و باید اعتراف کنم که خرید در عادات مورد علاقه آنها نمی گنجد. آنها نمی خواهند کمد لباس خود را عوض کنند زیرا معتقدند یک جفت کفش، دو جفت شلوار و چند تی شرت برای زیبا به نظر رسیدن کافی است. اما زنان علیه آنها عمل می کنند. آنها دوست دارند شریک زندگی خود را متقاعد کنند که خرید بسیار سرگرم کننده است. تنها راه اینه که لباس شوهرت رو خودت بخری. تنها در این صورت است که او از پوشیدن همان لباس ها دست می کشد.

بی توجهی

بی توجهی یکی از آزاردهنده ترین رفتارهای مردان است. مطالعات نشان می دهد که بسیاری از مردان از فراموشی رنج می برند. به نظر می رسد که آنها به دنیای دیگری سفر می کنند تا نتوانند چیزهای مهم برای زنان مانند تولد، سالگرد ازدواج و غیره را به خاطر بسپارند. البته خانم ها باید بدانند که عوامل مختلفی مانند افسردگی، استرس، استرس کاری و عصبانیت بر حافظه آنها تاثیر منفی می گذارد. زنان عاقل در این مواقع از قبل به شوهران خود اطلاع می دهند. آنها باید بدانند که این رفتار نشانه بی تفاوتی نیست، بلکه بخشی از طبیعت مردان است.

آنها معتقدند که زنان بدترین رانندگان هستند

متأسفانه همه مردان فکر می کنند رانندگی زنان خطرناک است. او پاسخ داد: «حتی قبل از اینکه مردان به این نتیجه برسند، دانشمندان دریافتند که ما باید مراقب زنان پشت فرمان باشیم. اما من واقعا با این جمله مخالفم. من فکر می کنم یک زن می تواند به اندازه یک مرد راننده خوبی باشد، اما مردان مدام در تلاش هستند تا ثابت کنند که زنان عامل همه تصادفات هستند. در واقع زنان هستند که می توانند در سخت ترین شرایط هم از بروز حوادث جلوگیری کنند.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1257823

دیدگاهتان را بنویسید