رضازاده: همکاری برخی کشورها با ناتو هیچ اثری جز ناامن کردن منطقه ندارد

1083516 فقط خبر

یعقوب رضازاده، عضو کمیته امنیت ملی و سیاست خارجی اتحاد جماهیر شوروی در گفت و گو با آنا می گوید: کشورهای اروپایی به رهبری آمریکا و برخی کشورهای دیگر. همسایگان ایران مانند ترکیه و آذربایجان فعالانه در عضویت ناتو مشارکت دارند.

او گفت: «ناتو یک اتحاد نظامی است. به گفته ائتلاف نظامی ناتو، اعضای ناتو متعهد به کمک به یکدیگر در خرید و فروش سلاح و عملیات نظامی هستند.

وی گفت: «ایالات متحده به همراه اعضای ناتو از اوکراین برای بستن مرزهای نظامی خود با روسیه و ایجاد یک تهدید بالقوه و واقعی برای دولت این کشور حمایت کرده است که در نهایت به یک جنگ داخلی تبدیل شده است». این برای هر دو طرف بود. غرب و آمریکا با ارسال تسلیحات مخرب و خطرناک و همچنین کسب درآمد از فروش تسلیحات به غرب آسیا و کسب درآمد از مزایای گسترش ناتو در منطقه به ویژه بین کشورهای همسایه، حضور نظامی و گسترش پایگاه های نظامی در تلاش هستند. کشورهای جهان سوم جهان و ایجاد خطر برای مردم منطقه.

رضازاده گسترش ناتو را برای منطقه خطرناک خواند و گفت: باید مراقب کنترل و توسعه ناتو باشیم. توصیه ما به کشورهای منطقه این است که برای داشتن امنیت پایدار، بی جهت به کشورهای عضو ناتو پشت نکنند که از کشتار و نابودی مردم بیگناه و ناامن مردم منطقه سودی نخواهد برد. .

انتهای پیام/4164/

  امین حیایی و همسر زیبا و جذابش + عکس های دیدنی – تفکر مدرن

دیدگاهتان را بنویسید