رشت; میزبان پیش همایش قانونی شدن علوم طبیعی

1087891 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه استانی خبرگزاری آنا از رشت محمد دوستار در چهل و سومین جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان که با حضور آیت الله رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در استان گیلان برگزار شد. و امام جمعه رشت، روسای ادارات و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی گیلان و جامی. در تالار سردار شهید حاج قاسم سلیمانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت با اشاره به برگزاری جشنواره عصر امید که حاصل 40 سال فعالیت دانشگاه در حوزه فناوری بود، اظهار داشت: یکی از اهداف نمایشگاه عصر امید باید فرصت های شغلی برای دانشجویان پس از تحصیل فراهم می کرد.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی پس از فارغ التحصیلی نسبت به جذب دانشجو بی تفاوت نخواهد بود، افزود: ایجاد انگیزه و امید در بین جوانان و فارغ التحصیلان از دیگر اهداف دانشگاه آزاد اسلامی است.

دبیر هیأت مدیره و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان با اشاره به اینکه واحد رشت از مرداد 1401 میزبان همایش مقدماتی قانونی شدن علوم طبیعی است، ادامه داد: به طور جدی بر فعالیت های دبیرخانه مهدویت نظارت داریم. در استان گیلان

دوستار با تاکید بر اینکه طی سه سال باید هزار برنامه در دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان اجرا شود، تصریح کرد: اجرای طرح مهدویت باید جنبه تبیینی داشته باشد.

وی تصریح کرد: رفع شبهات و ابهامات از مهمترین اهداف دبیرخانه مهدویت است و قرار است همایش ملی مهدویت در بهمن ماه 1401 برگزار شود.

دبیر هیئت رئیسه و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان با اشاره به تشکیل ستاد کمیته تعامل خانواده و دانشگاه آزاد اسلامی که توانست ارتباط بسیار خوبی بین خانواده و دانشگاه با با حضور نمایندگان خانواده، نمایندگان دانشجویان و کارشناسان در تمامی واحدها گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در نظر دارد با شناسایی نیازهای واقعی خانواده ها چالش های دانشجویان را یکی پس از دیگری حل کند.

  تمرین ترکیبی "کمربند ایمنی دریایی برای سال 2022" آغاز می شود - اندیشه مدرن

دوستار به ارائه گزارشی از برنامه های دانشگاه در حوزه تربیت اجتماعی و تبیین فلسفه مهدویت پرداخت و افزود: در این راستا هزار برنامه برای یک دوره سه ساله در دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان تدوین و برنامه ریزی شده است. عینیت بخشیدن به بیان نقش دانشگاه در تربیت اجتماعی، اعمال خواهد شد.

انتهای پیام/4078/4062/

دیدگاهتان را بنویسید