رسانه های عبری به نهادهای نظامی اسرائیل هشدار دادند

1067972 فقط خبر

به گزارش گروه جهانی خبرگزاری آنا از المیادین، رسانه های عبری شب گذشته (جمعه) تاکید کردند که نهادهای امنیتی و نظامی رژیم صهیونیستی در هفته های آینده با چالش های بزرگی مواجه خواهند شد.

این وضعیت در پی سخنرانی سید حسن نصرالله دبیرکل جنبش حزب الله لبنان و سردار اسماعیل کعانی فرمانده سپاه قدس به مناسبت روز جهانی قدس توسط رسانه های عبری ارزیابی شد.

حازی سامانتوف، تحلیلگر مسائل عربی در کانال 13 اسرائیل گفت: «دبیر کل حزب الله لبنان و فرمانده سپاه قدس در ایران حملات انفرادی علیه فلسطینی ها را ستایش و تشویق کردند.» آنها همچنین از فلسطینی ها خواستند که عملیات بیشتری انجام دهند. در اسرائیل.

سمنتوف با اشاره به چالش های امنیتی و نظامی پیش روی رژیم صهیونیستی، اذعان کرد که حماس در هفته های آینده به حملات انفرادی علیه فلسطینی ها در سرزمین های اشغالی ادامه خواهد داد.

در همین حال، سید حسن نصرالله در سخنرانی روز جمعه خود گفت که عملیات جهادی انفرادی فلسطینی ها اعتماد اسرائیل به ارتش و دولت آنها را متزلزل کرده است. و این عواقب بزرگی خواهد داشت.

اسرائیل هیوم همچنین ویدئویی از اظهارات دبیرکل حزب الله لبنان منتشر کرد که در آن خاطرنشان کرد: ایالات متحده این امر را همراهی می کند. این پیامی بود که به قدس اشغالی ارسال شد.

این روزنامه در پایان اعتراف کرد که منظور سید حسن نصرالله در این قسمت دو کشور عربی خلیج فارس امارات و بحرین بوده که در چارچوب توافقات با ابراهیم روابط خود را با رژیم صهیونیستی عادی کرده اند.

  واکنش خبرنگار الکاس به شایعه حذف تیم ملی ایران از جام جهانی - اندیشه معاصر

انتهای پیام/4155/

دیدگاهتان را بنویسید