رسالت اصلی دانشگاه تربیت عقل کشور است

1072858 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه استان های آنا از تبریز، آرش رنجبران در مراسم تکریم و معارفه رئیس قدیم و جدید دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی، اظهار کرد: این مملکت است تا دانشگاه خود را از دانشگاه جدا نکند. مشکلات کشور . .


بیشتر بخوانید:

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی معرفی شد


وی بر تربیت فرهنگی، اخلاقی و هویتی تاکید کرد و گفت: این آموزش فراتر از آموزش است، موضوع بعدی تحول مستمر و پویا در فضای دانشگاه است که به نظر می رسد دانشگاه آزاد اسلامی این مسئولیت بزرگ را درک کرده و در مسیر تحقق آن قرار دارد. “مسئولیت های بزرگی بر عهده گرفته شده است.

رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی تاکید کرد: تدوین سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی یک سند جامع با برنامه راهبردی پنج ساله و با استفاده از اسناد بالادستی کشور به عنوان یک سند اصلی است. نقشه راه برای درک این وظیفه خطیر و انجام گام‌هایی است.

رنجران در نظر دارد با تکیه بر بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، امید آفرینی در نسل جوان را یکی از اولویت های اصلی این دانشگاه قرار دهد و گفت: توجه به ایجاد امید و انگیزه در نسل جوان بر اساس گام دوم. بیانیه انقلاب است.

وی افزود: بر این اساس حرکت عظیمی در دانشگاه انجام شد و در دومین رویداد ملی (8 تا 11 خرداد 1401)، 1000 گروه پژوهشی و زیرساختی، 1000 ایده و استارت آپ و 1000 شرکت فناور و خلاق انتخاب شدند. توسط دانشگاه و این گامی امیدوارکننده است.» و این هویت سازی و حرکتی جدی در جهت تحقق گام دوم انقلاب است.

  از برگزاری سمینار تفسیر نوار قلب تا تولید لباس بیمارستانی

استاد دانشگاه آزاد اسلامی گفت: برنامه محوری در تمامی حوزه های پژوهشی دانشگاه بر اساس سند تحول، ارتقای کیفیت آموزش، توسعه مهارت ها و آموزش های کاربردی به عنوان کلید توسعه، ترویج طرح پایش پژوهشی مبتنی بر دانش است. ارتباط موثر با صنعت، انضباط مالی و مدیریت صحیح هزینه ها از اولویت های اهداف توسعه ای دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در آذربایجان شرقی و استان تبریز گفت: با توجه به مشکلات و شرایط خاص کشور، قطعا این دوره از مدیریت استان سخت ترین دوره دولت است، مشکلات فراوانی وجود دارد؛ در حال حاضر در این دوره از مدیریت استان به دلیل مشکلات و معضلاتی که وجود دارد. اما آموخته ایم که علاوه بر مشکلات، ظرفیت های فراوانی را که داریم فراموش نکنیم و در این مسیر با همفکری بتوانیم در جهت اهداف عالی دانشگاه گام برداریم.

رنجبر با قدردانی از زحمات رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی گفت: با تشکر و قدردانی از جناب آقای دکتر عزیز جوانپور که استاد همه ما و فردی بسیار مسئولیت پذیر است و قطعا از ایشان استفاده خواهد کرد. راهنمایی و استراتژی؛ چون برکات زیادی دارد.

انتهای پیام/4117/4062/

دیدگاهتان را بنویسید