رحمتی: اوج کار ما در آسیا – تفکر مدرن خواهد بود

به گزارش پایگاه خبری اندیشه معاصر، کیانوش رحمتی مربی فولاد خوزستان در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به نتایج هفته های اخیر گفت: حریف این هفته ما در سه بازی اخیر که دو بازی آن بود. در مقابل بهترین تیم ها، 7 امتیاز. این نتایج به آنها کمک کرد تا از انتهای جدول فاصله بگیرند و شرایط خوبی در لیگ پیدا کنند.

سرمربی تیم فولاد افزود: برای ما فرقی نمی کند که لیگ بیست و یکم سهمیه داشته باشد یا نه، ما هر روز برای پیشرفت و موفقیت به میدان می رویم و موفقیت و پیروزی ما زمانی است که بتوانیم در آن بهتر باشیم. هر جلسه تمرین یا مسابقه روز قبل. بیایید باشیم. دیدگاه ما بلندمدت است و فکر می کنم اوج کار ما در آسیاست. در مسابقات آسیایی که هر سه روز یک بار برگزار می شود، باید با بهترین کیفیت چه از نظر بدنی و چه از لحاظ فنی نماینده شایسته ای برای فوتبال ایران و خوزستان باشیم.

کیانوش رحمتی هم مانند جواد نکونام از خوش بین بودنش به تغییرات مدیریتی فدراسیون فوتبال می گوید: میرشاد ماجدی را همه فوتبالیست ها می شناسند. او در بالاترین سطح فوتبال بازی کرد، سال ها به عنوان سرمربی در استقلال و فدراسیون فوتبال کار کرد و یکی از معروف ترین بازیکنان کشور است، آنها تصمیم خواهند گرفت.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1276743

  شرایط هواشناسی در 7 آوریل; بادهای شدید در اکثر شهرهای کشور - تفکر مدرن

دیدگاهتان را بنویسید