رایو وایکانو 0-1 رئال؛ سه نکته هدیه کورتوا و کریم – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، رئال مادرید پس از شکست مقابل پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا بازگشت قدرتمندی به لالیگا داشت و با سه گل از سد آلاوس گذشت. شاگردان کارلو آنچلوتی پس از این برد آسان از ساعت 21 شنبه شب در ورزشگاه ویکاس به دیدار رایو وایکانو خواهند رفت. این دیدار در چارچوب هفته بیست و پنجم لالیگا برگزار شد که رئال مادرید با 57 امتیاز در صدر جدول و رایو وایکانو با 31 امتیاز در رده یازدهم قرار گرفتند.

اگرچه رئال مادرید در مقابل حریفی که در چهار بازی قبلی خود در هر چهار بازی شکست خورده و در سه بازی قبلی خود حداقل دو گل دریافت کرده بود، به نظر کار سختی نداشت، اما میزبان غافلگیرکننده بود. با این حال لیدر لالیگا برای کم نکردن اختلاف با رقبا، حملات خود را تا آخرین لحظه ادامه داد و موفق شد پیروز شود.

در شرایطی که لوکا زیدان، پسر اسطوره رئال مادرید در دروازه رایووایکانو قرار داشت، شاگردان آنچلوتی دست به حمله زدند. ده دقیقه اول حمله رئال که آسنسیو در متن بود. همین بازیکن در دقیقه 23 با ارسال کاروچال و شوت دیدنی از سمت راست محوطه جریمه در آستانه باز شدن دروازه بود که زیدان با یک مهار فوق العاده دروازه را مهار کرد.
وینیسیوس که به دنبال بازگشت به روزهای اوج خود است در این دیدار تلاش کرد برای رئال مادرید گلزنی کند اما تلاش های اولیه او از جمله شوت از راه دور بی نتیجه بود. کم کم وسط هافبک کریم بنزما به تیم پیوست اما همچنان خبری از گل نشد.

  پایان مرحله دوم اردوی تیم ملی بانوان

در آخرین دقایق نیمه اول (40) رئال در نهایت به گل رسید اما داور بلافاصله به نشانه مردود بازی کرد. کاسیمیرو در محوطه جریمه صاحب توپ شد و سپس به ساق پا شلیک کرد که در این بین اشتباه و آفساید هند توسط داور تایید شد تا این فرصت از دست برود. رئال در وقت اضافه به حملات خود ادامه داد و اگر نجات دیدنی زیدان نبود، هموطن بنزما برای پیروزی به رختکن می رفت.

قسمت دوم بازی و همچنین قسمت اول با پیروزی رئال آغاز شد اما اولین موقعیت جدی او را با بازیکنان رایووایکانو دیدیم. سوارز در دقیقه 55 با یک ضربه سر دیدنی دروازه رئال را زد که کورتوا با واکنشی دیدنی تری توپ را مهار کرد تا تیمش غافلگیر نشود.
پس از این سیو، رئال مادرید بار دیگر با انگیزه گل پیروزی را به ثمر رساند و دقایقی بعد به یک حرکت فنی روی آورد و مودریچ را برای گلزنی فرستاد اما باز هم زیدان به موقع واکنش نشان داد تا بازی 0-0 ادامه یابد. در میانه حملات رئال، رایو وایکانو همچنان اصرار داشت که جناحین خود را ارسال کند. تاکتیکی که به خوبی می تواند یک میزبان قوی خوب را تحت فشار قرار دهد.
در دقیقه 72 بازی رئال مانند نیمه اول یک گل به ثمر رساند که توسط داور مردود اعلام شد. مودریچ گل زد اما پرچم داور آفساید بود. ده دقیقه مانده به پایان بازی، حمله ناگهانی میزبان رئال را تا آستانه شکست باورنکردنی پیش برد اما کورتوا دوباره به عنوان یک ناجی ظاهر شد. . او طی دو مرحله در موقعیت تک به تک ضربه حریف را مهار کرد و یک ثانیه بعد با یک پرش طول همان توپ را به کرنر منحرف کرد.
پس از تلاش های ناموفق فوق، بالاخره شاهد عبور توپ سمت راست از خط دروازه بودیم. گلی که تنها گل پیروزی این دیدار برای رئال شد. همکاری زیبای کریم بنزیما و وینیسیوس جونیور در دقیقه 83 سرانجام مقاومت زیدان و یارانش را شکست تا در سکوت تماشاگران حاضر در ورزشگاه، پیروزی را جشن بگیرند. در این صحنه بنزما توپ را به وینیسیوس پاس داد و با شروعی سریع چند قدمی جلو رفت و در بهترین لحظه شاهد بازگشت توپ به سمت کریم بودیم و تصمیم بعدی او یک ضربه دقیق به سمت دروازه بود که منجر به تک گل شد. در بازی.

  شرط داشتن رابطه جنسی رضایت بخش چیست؟ - اندیشه معاصر

پس از این گل و در 5 دقیقه رئال به حملات خود ادامه داد تا حریف را از ضدحمله باز دارد و پیروز میدان شود.
شاگردان کارلتو با این پیروزی 60 امتیازی شدند تا در دیداری دیگر فاصله خود با سویا را 9 امتیاز افزایش دهند. میزبان نیز با این شکست یک پله در جدول سقوط کرد.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1276756

دیدگاهتان را بنویسید