راه های طبیعی برای افزایش میل جنسی – تفکر مدرن

به گزارش پايگاه خبري تحليلي انديشه معاصر زنان و مردان، حالا وقت آن است که همه عطرها و ادکلن ها را دور بريزيد. مطالعات نشان می دهد که این بطری های گران قیمت تقریبا هیچ تاثیری بر جذابیت جنسی ندارند. در واقع، برای زنان، ادکلن های مردانه ممکن است حتی برخی از اثرات منفی بر تحریک جنسی داشته باشند.

اگر به دنبال تونیکی برای افزایش میل جنسی هستید، فراموش کنید که عطر و ادکلن خود را کجا نگهداری کنید و به جای آن به داخل کابینت آشپزخانه نگاه کنید.

دکتر آلن هیرش از موسسه تحقیقات و درمان بو شیکاگو می گوید: «به نظر می رسد بوی غذای خوب بیشترین واکنش های جنسی را ایجاد می کند. ادکلن ها را کنار بگذارید و شیرینی و آب نبات های خیلی خوبی درست کنید.

در رابطه جنسی بوی خوبی می دهد

هیرش و سایر دانشمندان مطالعات زیادی انجام داده اند که همگی به این نتیجه رسیده اند که وقتی صحبت از خواص مقوی غرایز جنسی به میان می آید، عطرها و ادکلن ها نمی توانند به راحتی با طعم های طبیعی مانند وانیل، دارچین، شیرین بیان زنانه و ریحان رقابت کنند. .که به راحتی قابل دسترسی هستند.
پس چرا 200 تا 300 هزار تن عطر یا ادکلن خرج کنید که هیچ تاثیری روی میل جنسی یک عزیز ندارد؟ بسیاری از عطرهای طبیعی ارزان قیمت وجود دارند که تأثیر مثبتی بر جذابیت جنسی دارند.

این گیاهان طبیعی میل جنسی شما را چند برابر می کنند!!!!

وانیل و افزایش میل جنسی

برای قرن ها، وانیل به عنوان یک ماده در عطرهای چینی و فرانسوی استفاده می شود. از قرن هفدهم، وانیل توسط پزشکان به عنوان یک اکسیر برای تقویت قوای جنسی مردان توصیه شده است. در کتابی در سال 1898، دکتر جان کینگ عصاره وانیل را برای “تحریک میل جنسی مردان” توصیه کرد: اثرات مثبت وانیل به ویژه در میان مردان مسن بسیار قوی است.

  بیل مکانیکی لنکرانی درگذشت "یک طرفه" را تسلیت گفت

وانیل دارویی قوی برای افزایش میل جنسی است که در عین حال باعث شادی، لذت و آرامش می شود. به گفته دکتر کاریگ وارن از مرکز بویایی، «وانیل باعث ایجاد حس شادی در سراسر جهان می شود. از بین تمام مواد معطر، وانیل محبوب ترین در جهان است.

افزایش میل جنسی با شیرین بیان سیاه

شاید بیش از هر عطر دیگری، شیرین بیان به شدت بر پیشرفت جنسی زنان تأثیر می گذارد. در تحقیقات دکتر آلن هیرش، قوی ترین ترکیبات معطر برای خانم ها شیرین بیان و خیار به اضافه مقدار بسیار زیاد و خوب شیرینی های سنتی است. ترکیب پیراشکی و شیرین بیان می تواند باعث افزایش تحریک جنسی در مردان و زنان شود. شیرین بیان همراه با بوی ماشین میوه معجزه می کند!

میل جنسی را با دارچین افزایش دهید

تقریباً همه قبول دارند که دارچین یکی از خوشبوترین عطرهای روی زمین است. در یک مطالعه، بوی گلوله های دارچین بیش از هر بو دیگری جریان خون را در آلت تناسلی افزایش داد. قبل از رابطه جنسی، یک قطره روغن دارچین را روی آلت تناسلی (زنان) بمالید و سپس از ما تشکر کنید.

با ترکیب وانیل و دارچین میل جنسی را افزایش دهید

تصادفی نیست که کیک کدو تنبل حاوی وانیل و دارچین است، زیرا هر دو تقویت کننده میل جنسی هستند. یک مطالعه نشان داد که ترکیب عطر کدو تنبل و سنبل الطیب جریان خون را تا 40 درصد در آلت تناسلی و تا 11 درصد در آلت تناسلی افزایش می دهد. کیک کدو حلوایی و کوفته ها جریان خون آلت تناسلی را تا 20 درصد افزایش می دهند.

  عکس | طرح جدید فیفا برای صعود ایران به جام جهانی 2022 قطر - اندیشه معاصر

میل جنسی را با مرکبات افزایش دهید

خانم ها گوش کنید – یک مطالعه نشان داد که اگر بوی گریپ فروت صورتی را استشمام کنید، مردان به طور خودکار فکر می کنند شما جوان تر از آنچه به نظر می رسید هستید. در یک مطالعه، بوی پرتغال 20 درصد از مردان را تحریک کرد. پس این بطری های روغن بدن مرکبات را بردارید و دستان خود را بشویید.

میل جنسی را با عنبیه افزایش دهید

در یک مطالعه، این عطر شیرین، کمیاب و لطیف، حواس جنسی 11 درصد از مردانی را که در معرض آن بودند، شعله ور کرد. گل های دیگری که برای تحریک غرایز جنسی شناخته شده اند عبارتند از بنفشه، ارکیده و شمعدانی.

با چوب صندل سفید میل جنسی را افزایش دهید

هنگامی که به عنوان روغن ماساژ استفاده می شود، این عطر چوبی سبک برای هزاران سال بخشی از آیین های جنسی تنتریک ها بوده است. گفته می شود که درخت صندل سفید دومین نیروی روانی از هفت نیروی روانی (در یوگا) را شروع می کند و پاسخ جنسی فرد را بهبود می بخشد. گفته می شود وجود چوب صندل سفید در اتاق خواب باعث القاء می شود ارگاسم قوی تر می شود.

با رایحه اسطوخودوس میل جنسی را افزایش دهید

گفته می شود زنان زیادی در تاریخ بوده اند که از رایحه اسطوخودوس برای تحریک شوهران خود استفاده کرده اند. گفته می شود که رایحه اسطوخودوس مردان را آرام می کند و به آنها احساس جذابیت و نوازش می دهد.

افزایش میل جنسی با گل یاس

دکتر کریگ وارن ادعا می کند که یاس مهیج ترین عطر طبیعی است. این گل در کشورهای آسیایی به دلیل خاصیت گلداری آن به دوران باستان مورد استفاده قرار می گرفته است.

  برجام را نباید از اولویت های دولت ریاست جمهوری کنار گذاشت

با بادام میل جنسی را افزایش دهید

آقایان خانم ها بوی بادام را دوست دارند. این امر زنان را بسیار بسیار بیشتر از مردان تحت تأثیر قرار می دهد. اگر می خواهی زنی را مال خود کنی، بادام او را بریز!

میل جنسی را با ریحان افزایش دهید

در ایتالیا، زنان جوان از روغن ریحان برای تحریک مردان استفاده می کنند. ادعا می شود که این بوی حساس ادویه ها به ویژه بر بازسازی بخش جنسی ضعیف شده زندگی تأثیر می گذارد.

میل جنسی را با فلفل سیاه افزایش دهید

ادویه های تند مانند فلفل سیاه، پاپریکا و سیر می توانند باعث تحریک جنسی و تسریع ضربان قلب شوند. واکنش هایی که پاسخ جنسی انسان را تقلید می کند. برای قرن ها، فرهنگ های شرقی به دلیل خواص شهوت آور فلفل سیاه جذب خواص فلفل سیاه شده اند.

میل جنسی را با گل رز یا گل رز افزایش دهید

خانم ها عاشق این عطر هستند. مردان برای افزایش میل جنسی، روغن گل رز را به سوراخ بینی، کف دست، پشت گوش و بین چانه می مالند.

افزایش میل جنسی با زنجبیل

اگر می خواهید توانایی های جنسی خود را افزایش دهید، همان کاری را انجام دهید که رومیان باستان انجام می دادند … زنجبیل بسیار تند و شیرین بخورید.

میل جنسی را با نعنا افزایش دهید

گفته می شود که بیشتر از هر عطر دیگری، نعناع این احتمال را افزایش می دهد ارگاسم در زنان بارها اتفاق می افتد. همچنین خلق و خوی فرد را بهبود می بخشد، که معمولاً زمانی اتفاق می افتد که فرد چندین بار ارگاسم داشته باشد.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1254726

دیدگاهتان را بنویسید