راه حل های ساده و فوری برای روشن کردن رنگ پوست – یک فکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه نوین، اگر شما هم جزو افرادی هستید که رنگ پوست سبزی دارید یا به دلایل مختلف رنگ پوستتان کمی تیره و کدر است و به دنبال راه هایی برای سفید و روشن کردن رنگ پوست صورت خود هستید. ، نکات ذکر شده در این مقاله مراقب باشید.

لباس هایی که با رنگ پوست هماهنگ هستند

بسیار مهم است که بدانید چه رنگ هایی به رنگ پوست شما می آیند و از طرفی کدام یک از این رنگ ها این قابلیت را دارند که رنگ پوست شما را روشن کنند. برای تشخیص اینکه کدام رنگ برای پوست ما مناسب است، ابتدا باید بدانیم رنگ پوست گرم است یا سرد. ساده ترین راه برای انجام این کار این است که به رنگ دستان خود نگاه کنید. اگر رگ‌های شما سبز به نظر می‌رسند، رنگ پوست شما گرم است. همچنین اگر رگ های بنفش یا آبی دارید، پوست شما سرد است.

رنگ هایی که کمی تیره می شوند و پوست را به شکلاتی نزدیک می کنند رنگ های گرم هستند. افرادی که پوست گرم دارند بهتر است لباس هایی با رنگ های گرم بپوشند. به عنوان مثال، رنگ قرمز می تواند چهره شما را روشن تر و درخشان تر کند و زرد بسیار روشن و طلایی می تواند پوست شما را روشن تر نشان دهد. رنگ های سرد مانند برخی از رنگ های آبی یا بنفش صورت شما را بیمار یا خاکستری نشان می دهد.

اگر پوست روشنی دارید و می خواهید پوستتان روشن تر به نظر برسد تا حد امکان از لباس های تیره استفاده کنید و اگر رنگ پوست گرمی دارید از رنگ های روشن و روشن استفاده کنید. اگر به این نوع مطالب علاقه مند هستید، می توانید مقاله چگونه رنگ های لباس را ترکیب کنیم؟ خواندن.

  بازی های کامپیوتری؛ ابزار جنگ نرم و تهاجم فرهنگی

عینک آفتابی برای روشن کردن رنگ پوست

استفاده از عینک آفتابی می تواند تفاوت زیادی در ظاهر شما ایجاد کند. عینک آفتابی به دلیل تیرگی، تضاد رنگی نسبتاً قوی با پوست شما ایجاد می کند که چهره شما را روشن تر نشان می دهد. رنگ هایی مانند زرد در عینک آفتابی ظاهری دو طرفه دارند که چهره شما را روشن و درخشان می کند و رنگ پوست شما را بهبود می بخشد.

از لوازم آرایشی مناسب استفاده کنید

برندهای معروف لوازم آرایشی بهداشتی در سرتاسر دنیا همواره برای رفع نیاز افراد جامعه به این محصول لوازم آرایشی سفید کننده تولید می کنند. داشتن پوستی صاف و مخملی از قبل با یک پکیج آرایشی مناسب رویایی است که به حقیقت پیوسته است. خانم‌های جوان معمولاً از کرم پودرها و کانسیلرهای اصلی برندهای معروف لوازم آرایشی استفاده می‌کنند تا پوستی روشن‌تر و صاف‌تر و متناسب با پوستشان داشته باشند.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1261711

دیدگاهتان را بنویسید