راه اندازی 2 انجمن علمی جدید در دانشگاه آزاد یادگار امام

1072811 فقط خبر

محسن رنجبر در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از شهرری، از ایجاد دو انجمن علمی نانوبیوتکنولوژی و مهندسی عمران در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) خبر داد و گفت: انجمن علمی انجمن امام(ره) خمینی در شهرری موافقت کرد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه یادگار امام خمینی آزاد شهرری گفت: «انجمن علمی نانوبیوتکنولوژی» با مشاور پروفسور شیوا خلیل مقدم و «انجمن علوم عمران» با پروفسور محمدحسین رشیدی مهرآبادی، نشست کمیسیون در مرکز مجوز موفقیت آمیز دریافت می کند.

وی افزود: یکی از اهداف پژوهشی دانشگاه ساماندهی و تشویق دانشجویان پژوهشگر در قالب تشکل های پژوهشی به ویژه انجمن های علمی است. اعضای انجمن در سال 1380 برای به روز رسانی دانش و آشنایی با نیازهای علمی و تخصصی اعضای انجمن تأسیس و شروع به کار کردند تا بر اساس مقررات دانشگاه آزاد اسلامی و قوانین کشور اقدام به انتشار کنند.

رنجبر گفت: تاکنون 16 انجمن فعال در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) فعال هستند و در این راستا تلاش ما برای تشویق دانشجویان به ادامه کار در حوزه های مختلف علمی و پژوهشی در آینده ادامه خواهد داشت.

شهرری، مدرس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) گفت: انجمن های علمی یکی از بزرگترین تشکل های دانشجویی این دانشگاه هستند که امیدوارم زمینه را برای افزایش مشارکت جمعی و داوطلبانه دانشجویان در امر تحقیق و توسعه فراهم کند. برای تقویت فرهنگ علمی و اخلاق و رشد دانشگاه «و درخشش روزافزون دانشگاه یادگار امام خمینی(ره) در عرصه فرهنگی و اجتماعی کشور سربلند باشد.

انتهای پیام/4117/4062/

  پرسپولیس صفر - فولاد صفر - اندیشه مدرن

دیدگاهتان را بنویسید