راه اندازی کانون بازنشستگان دانشگاه آزاد اسلامی/ ارائه خدمات بیمه ای تکمیلی به بازنشستگان

1067950 فقط خبر

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، مراسم تجلیل از بازنشستگان سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی شب گذشته (جمعه 9 اردیبهشت ماه) با حضور علی سروری سرگرد مشاور رئیس و رئیس مرکز روابط عمومی هماهنگی استانی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی فداکار معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی، حسین جوادی معاون توسعه و مدیریت منابع و امید طیاری مدیرکل امور اداری و منابع انسانی دانشگاه آزاد اسلامی، علمشاهی، مدیرکل تعمیر و نگهداری

فداکار با تقدیر از زحمات بازنشستگان دانشگاه آزاد اسلامی در دوران خدمت در این دانشگاه گفت: این مراسم که پس از شش سال وقفه و پس از شیوع ویروس کرونا برگزار شد، فرصت مغتنمی برای تجلیل از همکاران بازنشسته دانشگاه آزاد اسلامی است. از ارتباط این بستگان با دانشگاه.

معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: در سال های اخیر تلاش های زیادی در زمان مدیریت دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی برای بهبود وضعیت معیشتی همکاران و بازنشستگان صورت گرفته است. دانشگاه اما به نقطه ایده آل نرسیده ایم «خدای ناکرده شاهد بهبود برنامه ریزی و اجرای طرح مسکن باشیم.

وی راه اندازی کانون بازنشستگی دانشگاه آزاد اسلامی را یکی از برنامه های معاونت توسعه و مدیریت منابع در سال جاری عنوان کرد و افزود: کانون بازنشستگی دانشگاه آزاد اسلامی پایگاهی برای تعامل و ارتباط اقوام و دوستان خواهد بود. دانشگاه توسط دکتر طیاری پیگیری می شود.

فداکار خاطرنشان کرد: ارائه خدمات بیمه ای تکمیلی به بازنشستگان و صدور کارت شناسایی بازنشستگان جهت استفاده از تسهیلات و خدمات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی از دیگر برنامه های معاونت توسعه و مدیریت منابع است که در این راستا اجرایی خواهد شد. سال

  برنامه دو دیدار دیگر تیم فوتبال استقلال اعلام شد

لازم به ذکر است در این مراسم از خانواده مرحوم طالب حلسی، محمدمهدی تفنگ سازان، علیرضا شهپر فردوس از همکاران فقید سازمان مرکزی که سال گذشته بر اثر ویروس کرون جان خود را از دست دادند، تجلیل شد.

انتهای پیام/4040/

دیدگاهتان را بنویسید