راهی برای تضعیف جادوی مردم چگونه بفهمیم که مسحور چه کسی شده ایم؟ + درمان – اندیشه معاصر

به گزارش سایت اخبار تحلیلی اندیشه نوین سلام. من قبلا از شما یک سوال پرسیدم متشکرم برای پاسختان. من هم دنبال دعای حرز یمانی هستم. اما یکی از سوالات من در سوال قبل این بود که چطور بفهمم که من مسحور کی شدم؟و شما پاسخ دادید که مهم نیست و برخورد با مردم جادو است.حرف شما درست است.

اگر درخواست من مشکل قانونی ندارد لطفا اگر راهی هست برای من توضیح دهید. من نمی خواهم به کسانی که مرا جادو کرده اند آسیب برسانم، فقط می خواهم بدانم آنها چه کسانی هستند؟ کار روزانه من اشک و آه است. من چیزی را در زندگی ام از دست داده ام. لطفا به من پاسخ.

پاسخ:
انسان ها به دلایل مختلف در معرض خطرات مختلفی در زندگی خود قرار گرفته اند و آنچه در مورد سحر و جادو و سایر علل غیرعادی مسلم و قابل قبول است، اصل این امر است نه تطبیق آن در موارد خاص، بنابراین احتمال بروز مشکلات شما یا حداقل وجود دارد. برخي از اين مشكلات ناشي از عوامل ديگري است و هرگز نمي توان مشكلات را به طور قطعي به سحر نسبت داد و تلاش كرد تا علت آن را بيابد.
اما خواه ناشى از سحر و جادو باشد و چه دلایل دیگر، بدیهى است که در منابع دینى هیچ چیزى وجود ندارد که مشخص کند چه کسى مسئول این عمل است و چه چیزى در منابع غیر دینى وجود دارد. و قابل اعتماد نیست.
دعای حرز یمانی چون کمی طولانی است در جواب ذکر نشده است و می توانید به همین آدرس یا به آدرس «http://www.maktabvahy.com/showart.aspx?id=280» مراجعه کنید. «البته دعاهای دیگری هم هست، در اینجا به برخی از آنها اشاره می کنیم:
حاج شیخ عباس کومی در کتاب مفاتیح الجنان از امیر المومنین (ع) نقل می کند که برای باطل شدن سحر این جملات را بنویس و با خود حمل کن:
به نام خدا و خدا، به نام خدا و هر چه خدا بخواهد، به نام خدا و نیرویی جز با خدا نیست. موسی گفت: بگذار به سحر بروم، زیرا خداوند داناتر است که خداوند اعمال زناکاران را بر حق اصلاح نمی کند و ما آن را باطل می کنیم. (1)
به من نیز رسیده است: برای حفظ خود از سحر، هفت مرتبه بعد از نماز شب و در ایام قبل از نماز بخوان: اتابکمة القلبون. (2)
– قرائت آیات 54 تا 57 برای خنثی کردن تأثیر سحر رسید: «إن راكم الله قمان عمال السمو و الشمر و الشامر و الجم، و الجمر الكاگر و صفر الشمین * ادعای سرزنش. القاعده و شعبه الازهاده و لا مژدووا بعداً به صورت تعمیرات و دعاوی خها و تازه رحمت الله المذنین (3)
از امام رضا (ع) در صحیف الرضا نقل شده است: برای جلوگیری از آسیب سحر و بطلان آن، دست خود را جلوی صورت خود قرار دهید و بخوان: (4)

  تصویب انتخاب رؤسای ۱۱ دانشگاه، سازمان منصبی و پژوهشکده حکمت و فلسفه ایران

پانویسها و منابع:
1. حاج شیخ عباس قمی، مفاتیح الجنان، بقیع صالحات، باب سوم، نشر البلاغه، کم، بی تا.
2. علامه محمد باقر مجلسی، بحار الانوار، ج 92، ص 129، مؤسسه الوفاء، بیروت، 1404ق.
3. مفاتیح الجنان، باقیات الصالحات، باب سوم.
4. همان.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1246795

دیدگاهتان را بنویسید