راهپیمایی اربعین جلوه ای از جبهه مقاومت بین المللی است

رئیسی در پیامی به کاروان پیاده اربعین:

رئیس جمهور در پیامی به کاروان پیاده پیاده اربعین حسینی از مشهد به کربلا گفت: امروز پیاده روی اربعین جلوه ای از جبهه جهانی مقاومت است و دل بسیاری از مسلمانان جهان اسلام را گرداگرد نماد خدا گرد آورده است. مقاومت.

2465 485 فقط خبر

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، رئیسی در پیامی به کاروان زائران اربعین حسینی که با پای پیاده از مشهد عازم کربلا هستند و طی 72 روز این مسیر را طی خواهند کرد، اظهار کرد: در راهپیمایی اربعین هم «ایمان و هم موج». «ایمان قلبی»، «عشق و محبت» و این هم افزایی و همکاری مردم از نقاط مختلف جهان به دور از کشمکش و اختلاف، جلوه‌ای از ویژگی‌های والای مکتب اهل بیت (ع) است. السلام).

متن پیام رئیس جمهور به شرح زیر است.

به نام خدا

اربعین حسینی حماسه ای است مستمر از تاریخ است که دل آزادگان را جلا می دهد، عزم مجاهدان راه حق را تقویت می کند و نوای پیروزی جاودان حسینی در جهان می پیچد.

اربعین نماد و جلوه ای است که عاشورا و پیام حسین بن علی (ع) همیشه ماندگار است و به همین دلیل برگزاری باشکوه این موکب عظیم عاشقان حسینی توجه جهانیان را به پیام عاشورا جلب کرد.
امروز راهپیمایی اربعین جلوه خط مقدم مقاومت بین المللی است و قلوب بسیاری از مسلمانان جهان اسلام را به دور نماد بصیر مقاومت و مقاومت حسین بن علی (ع) گرد آورده است.

حرکت عاشقانه و مؤمنانه شما در این راهپیمایی بی نظیر که سابقه این اجتماع عظیم را در هیچ نقطه ای از جهان ندارد، یادآور سختی راه و زحماتی است که ائمه طاهر (علیه السلام) در راه نشر پاکان فدا کردند. اسلام محمدی (ص) در سرزمین های اسلامی.

  جهاد تبیینی مستلزم بیان صریح است

در راهپیمایی اربعین هم «ایمان و ایمان قلبی» و هم «عشق و محبت» به هیجان می آید و این هم افزایی و همکاری مردم نقاط مختلف جهان به دور از درگیری و اختلاف، جلوه ای از ویژگی های والا است. از مکتب اهل بیت – باته.

حضور شما در راهپیمایی اربعین را از صمیم قلب تبریک می گویم و ضمن آرزوی سلامتی و سلامتی شما زائران عزیز، لازم است تمامی مسئولین و دستگاه ها از همه توان خود برای حمایت از برگزاری باشکوه این مراسم استفاده کنند. حرکت بزرگ

سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری اسلامی ایران

انتهای پیام/4129/

دیدگاهتان را بنویسید