راهپیمایی اربعین جلوه ای از جبهه مقاومت بین المللی است

رئیس جمهور در پیامی به کاروان پیاده اربعین:

راهپیمایی اربعین جلوه ای از جبهه مقاومت بین المللی است

من گزارش میدم اعتدالدکتر سید ابراهیم رئیسی در پیامی به کاروان زائران اربعین حسینی که با پای پیاده از مشهد به کربلا می روند و طی 72 روز این مسیر را طی خواهند کرد، اظهار داشت: در راهپیمایی اربعین هم «ایمان و هم عقیده ی امام حسین» او هم «عشق و هم محبت» را برانگیخته است و هم این هم افزایی و همکاری مردم نقاط مختلف جهان به دور از درگیری و اختلاف، جلوه ای از خصوصیات شریف مکتب اهل بیت علیهم السلام است. ).

متن پیام رئیس جمهور به شرح زیر است؛

به نام خدا
اربعین حسینی حماسه ای است مستمر از تاریخ است که دل آزادگان را جلا می دهد، عزم مجاهدان راه حق را تقویت می کند و نوای پیروزی جاودان حسینی در جهان می پیچد.
اربعین نماد و مظهر آن است که عاشورا و پیام حسین بن علی (علیه السلام) همیشه باقی خواهد ماند و به همین دلیل برگزاری باشکوه این راهپیمایی عظیم عاشقان حسینی توجه جهانیان را به پیام عاشورا جلب کرد.

راهپیمایی اربعین امروز جلوه ای از جبهه مقاومت بین المللی است و قلوب بسیاری از مسلمانان جهان اسلام را به دور نماد بصیر مقاومت و مقاومت حسین بن علی (ع) گرد آورده است.

حرکت عاشقانه و مؤمنانه شما در این راهپیمایی کم نظیر که در هیچ جای دنیا سابقه این اجتماع عظیم را ندارد، یادآور سختی راه و تلاشی است که امام طاهر (علیه السلام) برای تبلیغ اسلام ناب محمدی (ص) انجام دادند. اره) در سرزمین های اسلامی.

  افزایش خطر ابتلا به سرطان دهان در طول رابطه جنسی دهانی - تفکر مدرن

در راهپیمایی اربعین هم «ایمان و اعتقاد قلبی» و هم «عشق و محبت» مطرح می شود و این هم افزایی و همکاری مردم نقاط مختلف جهان به دور از درگیری و اختلاف، جلوه ای از آن بزرگوار است. ویژگی های مکتب اهل بیت علیهم السلام.

حضور شما در راهپیمایی اربعین را از صمیم قلب تبریک می گویم و ضمن آرزوی سلامتی و سلامتی شما زائران عزیز، لازم است تمامی مسئولین و دستگاه ها از همه توان خود برای حمایت از برگزاری باشکوه این مراسم استفاده کنند. حرکت بزرگ
سید ابراهیم رئیسی
رئیس جمهور جمهوری اسلامی ایران

دیدگاهتان را بنویسید