رابطه جنسی بهتر را تجربه کنید – تفکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی Contemporary Thought ، تحقیقات نشان داده است که دراز کشیدن در کنار همسر پس از رابطه ی جنسی این تاثیر زیادی بر کیفیت زندگی جنسی شما خواهد داشت، اما کارهایی وجود دارد که می توانید قبل از مقاربت انجام دهید تا به یکدیگر نزدیکتر شوید. 7 موردی که در اینجا ارائه می کنیم نه تنها کمک می کند رابطه جنسی بهتر تجربه کنید، اما در کل رابطه شما را تقویت می کند.

به یکدیگر نگاه کنید
دفعه بعد که شما و همسرتان اوقات هوس انگیزی را سپری می کنید، کمی وقت بگذارید و به چشمان یکدیگر نگاه کنید، انگار می خواهید عمیقاً به روح یکدیگر نگاه کنید. این تاثیر عمیقی بر رابطه شما خواهد داشت.

یک لحظه دست خود را روی قلب شوهرتان بگذارید، اجازه دهید او دستش را روی قلب شما بگذارد و به هم خیره شوید و 10 نفس عمیق بکشید. این باعث می شود رابطه جنسی برای شما تجربه لذت بخش تری باشد و شما را به هم نزدیک تر کند.

به چیزهای خوب فکر کن
اگر دوست ندارید به هم خیره شوید، می توانید چشمان خود را ببندید، نفس عمیقی بکشید و به لحظه ای فکر کنید که همه چیز بین شما و همسرتان در بهترین حالت بوده است. در زمانی که عشق بی قید و شرط، آرامش کامل، آزادی و لذت بر شما حاکم شده است. از آنجایی که مغز نمی تواند تفاوت بین واقعیت و خیال را تشخیص دهد، اگر در این شرایط خود را به خوبی تجسم کنید، همان احساس غیرعادی را خواهید داشت. مهمترین اندام تناسلی شما مغز است. به همین دلیل، با این تصاویر و افکار خوب و مثبت، در حین آمیزش احساس بیشتری نسبت به شریک زندگی خود خواهید داشت و بعد از آن احساس رضایت بیشتری خواهید داشت.

  قرآن و روایات؛ منابع اصلی شناخت جایگاه زنان

به تنهایی مدیتیشن کنید
30 ثانیه وقت بگذارید تا ذهن خود را آرام کنید، از شلوغی روز خارج شوید و به زمان حال بروید. زنان به طور غریزی می توانند چندین کار را همزمان انجام دهند و مدام برنامه ها و وظایف روزانه خود را در ذهن خود مرور کنند. مدیتیشن به شما کمک می کند تا ذهن خود را از چیزهای غیر از رابطه جنسی که می خواهید با شریک زندگی خود داشته باشید پاک کنید و عمق رابطه شما در طول صمیمیت افزایش می یابد و عملکرد بهتری دارید.

عکس های خود را برای دو نفر بررسی کنید
احتمالاً دو عکس از خودتان در اتاق خوابتان دارید. فقط قبل از شروع رابطه جنسی به این خاطرات عالی از شما دو نفر نگاه کنید. تمجید از رابطه خود به این طریق، رابطه جنسی را به منظره ای لذت بخش برای شما تبدیل می کند. همچنین احساسات مثبتی را که نسبت به یکدیگر و رابطه خود احساس می کنید افزایش می دهد.

در مورد توهمات و خواسته های جنسی خود صحبت کنید
با تغییر نحوه صحبت در مورد رابطه جنسی، به راحتی می توانید پیوند بین خود را تقویت کنید. خیلی وقت ها زوج ها سعی می کنند زمان را تلف نکنند و کار اصلی را انجام دهند، اما وقتی خیال پردازی های شخصی خود را در مورد رابطه جنسی به اشتراک می گذارید – حتی اگر شما را آزار دهد – بعد جدیدی به جنسیت خود می دهید.

صحبت در مورد این مسائل باعث افزایش صمیمیت بین شما می شود و اگر تصور می کنید همسرتان جزء خیالات شماست، شنیدن این موارد باعث افزایش عزت نفس هر دوی شما می شود. عزت نفس ارتباط مستقیمی با کشش جنسی دارد، بنابراین احساسات شما نسبت به یکدیگر افزایش می یابد.

  چرا علی کریمی قصد مهاجرت دارد؟

تجسم را گسترش دهید
از کاهش سرعت نترسید و زمان بیشتری را صرف ماساژ، معاشقه و کاوش یکدیگر کنید. میل جنسی خیلی سریع رشد می کند، بنابراین 20 دقیقه تا نیم ساعت فشار جنسی زیادی ایجاد می کند. با گذشت زمان، رابطه زن و شوهر به یک عمل خودکار تبدیل می شود، اما اگر بتوانید به آن توجه و تلاش بیشتری داشته باشید، به رابطه صمیمانه تری بین شما تبدیل می شود. این صمیمیت تفاوت بین رابطه جنسی و پیش بازی است و زوج هایی که رابطه جنسی بهتر و سالم تری دارند، روابط بهتر و قوی تری خواهند داشت.

در آغوش خود دراز بکشید
درست مثل بعد از پایان رابطه! هرچه زمان بیشتری را در آغوش خود بگذرانید تا فضا اروتیک تر شود، در دراز مدت برای رابطه شما مفیدتر است. این به این دلیل است که در آغوش گرفتن اکسی توسین در بدن ترشح می شود و این هورمون احساس صمیمیت با شریک زندگی شما را افزایش می دهد.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1277818

دیدگاهتان را بنویسید