رئیس هیئت مدیره مسئول نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد استان های فارس و بوشهر معرفی شد.

رئیس هیات مدیره مسئول نشریات دانشجویی و اولین عضو کمیته کنترل نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در استان های فارس و بوشهر معرفی شد.

1987 321 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا، آرش جوابی پژوهشگر نمونه دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز و مؤسس و مدیر مسئول و سردبیر مجله علمی دانشجویی کیمیاگران این واحد دانشگاهی پس از دومین دوره انتخابات سراسری مدیران نشریات دانشجویی از سوی سازمان مرکزی جمهوری اسلامی ایران دانشگاه آزاد موفق به کسب اکثریت آرای مدیران منتخب نشریه شد. وی دانشجوی دانشگاه های آزاد اسلامی استان های فارس و بوشهر شد و با حکم دکتر محمدرضا قیدی، دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس شد. هیئت مدیره مسئول نشریات دانشجویی و اولین عضو کمیته نظارت بر نشریات دانشجویی آزاد اسلامی استان فارس و بوشهر منصوب شد.

آرش جوابی سال گذشته در چهارمین و پنجمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور با عنوان جشنواره قلم در بخش عمومی نشریات علمی در رقابت با انتشارات عمومی دانشگاه آزاد اسلامی برای دو سال متوالی مقام اول را در بین انتشارات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کسب کرد. بیش از یازده هزار اثر دانشجویی با حضور دکتر فرشاد مهدی پور معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسئولان ارشد دانشگاه آزاد اسلامی توسط دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اهدا شد. دانشگاه آزاد. موفق به کسب مقام اول در انجمن های علمی دانشجویی شد. همچنین از دیگر سوابق علمی و فرهنگی خود، مقام اول و دانشجوی برتر سال 1400 در بین دانشجویان دانشگاه های آزاد استان فارس و یکی از ده نخبه جوان علمی در بین تمامی دانشجویان دانشگاه های آزاد استان فارس، دولتی و استانی بوده است. دانشگاه های سراسری، علوم پزشکی، پیام نور، دانشگاه علمی کاربردی شیراز و سایر موسسات آموزش عالی و تقدیر از محمدهادی ایمانیه نماینده رئیس جمهور و استاندار فارس و دریافت عنوان پیج. وهشگر مسئول اصلی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس در بیست و دومین جشنواره علم و فناوری کشور اشاره کرد.

  نمودار قیمت روز گوشی سامسونگ امروز یکشنبه 7 آذر ساعت 14:00

همچنین سوابق ریاست شورای دبیران انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس، رئیس انجمن علمی دانشجویی شیمی کاربردی واحد شیراز، عضو برتر باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان در فعالیت های اجرایی و مدیریتی وی قابل مشاهده است. محمدرضا قائدی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس به طور جداگانه به عضویت کمیته تعامل دانشگاه و خانواده دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس تایید شد.

آرش جوابی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در شیراز، اظهار کرد: کمیته نظارت بر نشریات دانشجویی به ریاست معاونت محترم فرهنگی و دانشجویی این واحد دانشگاهی علاوه بر نظارت دقیق بر روند شکایت نشریات دانشجویی برای صدور مجوز نشریات بر اساس ضوابط و دستورالعمل ها مدیر عامل تلاش می کند تا حمایت همه جانبه از نشریات دانشجویی متناسب با سیر تحول و شکوفایی نشریات دانشجویی را به عنوان بستری رسمی و موثر برای معرفی فعالیت های دانشجویی و نمایش دستاوردهای دانشجویی و دانشگاهی ارائه دهد و همواره حامی جدی است. از فعالیت نشریات دانشجویی و حقوق قانونی مطبوعات و رسانه دانشجویی خواهد بود.

وی همچنین خاطرنشان کرد: نشریات دانشجویی علاوه بر انجام رسالت خود در اطلاع رسانی به مردم از دستاوردهای دانشجویان و دانشگاه ها باید همواره از مشکلات روز جامعه و مشکلات و چالش های پیش روی کشور که مردم و حاکمان با آن روبرو هستند، آگاه باشند. روبرو هستند. همواره با بهره گیری از نظرات کارشناسان متعهد کشور در زمینه های مختلف از جمله مسائل اقتصادی و معیشتی، چالش های اشتغال و کارآفرینی – صنایع و معادن – کشاورزی – بهداشت – آموزش – فرهنگی – اجتماعی – تولیدات علمی پژوهشی و رفع موانع فعالیت نخبگان دانشگاهی و همچنین از حمایت، تشویق و ترویج گسترش تولید ملی و کالای ایرانی تا ارائه نظریه‌های مؤثر برای تعیین راهبردهای مؤثر در سیاست داخلی و روابط خارجی. همچنین تاکید بر اقتدار و امنیت ملی کشور در عرصه های مختلف و حتی مسائل ورزشی و هنری. نقد منصفانه مبتنی بر اصول و مبانی علمی با هدف اصلاح مشکلات جاری کشور و ارائه راهکارها و ایده های عملی با در نظر گرفتن توان و ظرفیت عظیم کشور و تضمین تفکر جامعه جوان متفکران نوآور در کشور در راستای رفع موانع برای مسئولان کشور به عنوان الگو و خط مشی ایفای نقش موثر، گفت: نشریات دانشجویی وارد عرصه شده اند تا دستاوردها و تمایزات بزرگ کشور را از منظرهای مختلف به جامعه جهانی نشان دهند و ارائه دهند. برای تقویت اراده و ساختار ملی و استعدادهای درخشان نسل جوان ایرانی بسیج برای ساخت ایرانی موفق تر و درخشان تر.

  آیا نصف شدن اموال ایران در ترکیه واقع بینانه است؟ - اندیشه معاصر

جوابی در پایان از توجه و همکاری صمیمانه و حمایت همه جانبه کارکنان دانشگاه آزاد شیراز به ویژه ریاست دانشگاه و معاونت فرهنگی دانشجویی و سایر کارکنان از فعالیت های دانشجویی قدردانی کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید